Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. (/Temat-Inwestycja-150zl-w-moj-pomysl-5-tyg-Tylko-dla-1-osoby-133870)



Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - KUBA555 - 29-05-2016 20:20

Witam.
Oferuję inwestycję jak na razie dla TYLKO 1 OSOBY (i nie piszcie mi tu nic o moverinvestments) na kwotę 150zł. Zyski które oferuję to 5% tygodniowo. minimalny czas inwestycji to 3 tygodnie maksymalny to 6. W interes wkładam też swoje pieniądze i jestem pewien że nie wtopie kasy ale jeśli jednak tak by się stało jestem w stanie na 100% oddać kwotę inwestycji (z zyskiem oczywiście) Pewnie zapytacie czemu skoro jesli inwestycja nie wypali dam rade oddać kasę inwestorowi to nie włoże jej po prostu w ten interes,wieć już spiesze wam z odpowiedzią. Mianowicie kasę moge zawsze pożyczyć od kogoś z rodziny a 150zł to jednak nie duza suma wiec problemu nie bedzie . A czemu nie wezme teraz od rodziny? Po prostu nie chce gdyż raz wyłożyłem na jeden internetowy interes 1500zł i starciłem ponad tysiaka i nie zamierzam teraz słuchać ich biadolenia co to ja nie robie.

Tak więc dla przypomnienia:
INWESTYCJA: 150ZŁ dla tylko 1 osoby
ZYSK 5% tygodniowo
MINIMALNY CZAS 3 tygodnie maks. 6+2 dni na przeslanie pieniedzy z powrotem do ciebie.


Zapraszam do kontaktu na pw


RE: Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - twardy - 29-05-2016 20:22

(29-05-2016 20:20)KUBA555 napisał(a):  moverinvestments

OK.


RE: Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - radek0389 - 29-05-2016 20:27

Temat pozbawiony logiki.
Weź darmowa pożyczkę w Wonga czy innym bocianie.


RE: Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - mikuss - 29-05-2016 20:56

Moverinvestments są zabronione na forum więc lekko mówiąc WYJAZD z ofertą z NASZEJ forumowej "rodziny"
@[Majka]


RE: Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - KUBA555 - 29-05-2016 20:58

Czytałem regulamin chwilę temu i nic o tym nie znalazłem... Mógł by mi ktoś wskazać fragment?


RE: Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - mikuss - 29-05-2016 21:02

Niepisany a jest Tongue Zakaz jest niepisany, jak by chcieli wszystko zapisać w regulaminie to Admin by z tydzień pisał
Dodatkowo ktoś musiałby być zdrowym idiotą dać w ciemno pieniądze osobie " z krzaków", z reputacją nasiekaną o śmieciowej wartości znaczeniu.


Inwestycja 150zł w mój pomysł. 5% tyg. Tylko dla 1 osoby. - Majka - 29-05-2016 21:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.