Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie (/Temat-Lekki-zarobek-paru-dolarow-miesiecznie-133861)

Strony: 1 2


Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - GreenVolume - 29-05-2016 17:47

Witam. Nie mając wystarczająco czasu na "porządne" zarabianie w Internecie chciałbym zająć się chociaż czymś drobnym, aby mieć w ciągu miesiąca te pare/kilka dolarów. Ma ktoś jakieś propozycje? Smile


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Veres - 29-05-2016 18:05

Odezwałem się do Ciebie na pw HuhHuhHuh


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Tiger_GG - 29-05-2016 18:17

AyuWage i InnoCurrent

Tutaj z grubsza opisane http://kosmozyski.blogspot.com/


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - GreenVolume - 29-05-2016 18:24

(29-05-2016 18:17)Tiger_GG napisał(a):  AyuWage i InnoCurrent

Tutaj z grubsza opisane http://kosmozyski.blogspot.com/

AyuWage ze mną nie współpracuje. Tzn. nie pokazuje mi reklam wartych więcej niż cent. Nie wiem, dlaczego tak jest, próbowałem wszystkiego ale problem pozostawał, więc serwis porzuciłem.

A InnoCurrent nie znam, wypłaca w ogóle? Wygląda mi na klona AyuWage.

Edit: Doczytałem, w takim razie jest bardzo możliwe, że InnoCurrent będzie funkcjonował podobnie do AyuWage. Dzięki w każdym razie.


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Welfare - 29-05-2016 18:36

Polecam clixsense. Zarejestrowany jestem od wczoraj. Działanie jest proste - klikasz w reklamy, wypełniasz ankiety. Wczoraj zdołałem wyrwać ok. 90 centów także nie jest źle. Smile


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - GreenVolume - 29-05-2016 18:38

(29-05-2016 18:36)Welfare napisał(a):  Polecam clixsense. Zarejestrowany jestem od wczoraj. Działanie jest proste - klikasz w reklamy, wypełniasz ankiety. Wczoraj zdołałem wyrwać ok. 90 centów także nie jest źle. Smile

Przerabiałem. Przez miesiąc półtorej dolara. Never again.

Swoją drogą, polecasz coś w czym jesteś od wczoraj... To chyba nie najlepszy pomysł.


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Welfare - 29-05-2016 18:44

Czy ja wiem? Poleciłem, gdyż znam osoby, które również na tym dorabiają i złego słowa nie powiedzą. Tu też zależy od szczęścia podczas wypełniania ankiet, bo możesz nie spełniać wymaganych kryteriów.


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - GreenVolume - 29-05-2016 18:48

(29-05-2016 18:44)Welfare napisał(a):  Czy ja wiem? Poleciłem, gdyż znam osoby, które również na tym dorabiają i złego słowa nie powiedzą. Tu też zależy od szczęścia podczas wypełniania ankiet, bo możesz nie spełniać wymaganych kryteriów.

Przez miesiąc jedna ankieta. Fajne to szczęście było.


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Welfare - 29-05-2016 18:50

W takim razie musiało Ci na prawdę nie dopisywać. Smile Drugi dzień, załapałem się na trzy ankiety - gdzie jedna została wypełniona poprawnie.


RE: Lekki zarobek paru dolarów miesięcznie - Tiger_GG - 29-05-2016 18:55

To może MXRevShare jest tam co dzień 100 reklam do wyklikania (będą na pewno działać u Ciebie). Każda po 0.005 co daje $0.50 dziennie i $15 miesięcznie.
Min do wypłaty niestety wysokie $25. Zamiast wypłacić można się też bawić w kupowanie paczek i czekanie aż się zwrócą.
Link mxrevshare


czysty mxrevshare.com