Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosty dorobek PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Prosty dorobek PPI (/Temat-Prosty-dorobek-PPI-133852)

Strony: 1 2


RE: Prosty dorobek PPI - iPlusOfficial - 29-05-2016 16:42

(29-05-2016 16:40)Pakula napisał(a):  Aaa i instalując ten syf możesz od razu robić formata bo tego syfu nie da się do końca odinstalować. Instalując to od razu jesteś skazany na klęskę swojego komputera Big Grin

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Da się usunąć bez dużych wysileń. Smile


RE: Prosty dorobek PPI - Pakula - 29-05-2016 16:59

Instalując to instalujesz:
- kilka toolbarów które wkurw***ą
- jakiś dziwny program, który pokazuje Ci niby jak się grzeje Twój komputer Big Grin
- oraz kilka programików chińskich, które po instalacji wyskakują w prawym dolnym rogu i są koloru zielonego hmm niby antywirusy. Zamykając te programy to i tak po chwili wyskakują same.

Te wszystkie programy owszem odinstalujesz, ale jak już wyłączysz komputer i będziesz chciał go włączyć to system się nie wczyta tylko będziesz widział swoją tapetę na monitorze. Kilka razy zresetowałem kompa to i tak nic nie dało więc musiałem zrobić formata więc nie polecam.

A niedowiarki takie jak Ty zawsze mogą zrobić to co ja czyli wyłączyć i włączyć komputer po instalacji Smile
Dziękuje do widzenia tyle w temacie.
Testowane na Windows XP.
Ja rozumiem, że jest to Twój temat tak, ale ja zawsze stoję na straży i jak coś jest złe to ostrzegam.

Nie instalować!!! Big Grin


RE: Prosty dorobek PPI - GreenVolume - 29-05-2016 17:41

(29-05-2016 16:59)Pakula napisał(a):  Instalując to instalujesz:
- kilka toolbarów które wkurw***ą
- jakiś dziwny program, który pokazuje Ci niby jak się grzeje Twój komputer Big Grin
- oraz kilka programików chińskich, które po instalacji wyskakują w prawym dolnym rogu i są koloru zielonego hmm niby antywirusy. Zamykając te programy to i tak po chwili wyskakują same.

Te wszystkie programy owszem odinstalujesz, ale jak już wyłączysz komputer i będziesz chciał go włączyć to system się nie wczyta tylko będziesz widział swoją tapetę na monitorze. Kilka razy zresetowałem kompa to i tak nic nie dało więc musiałem zrobić formata więc nie polecam.

A niedowiarki takie jak Ty zawsze mogą zrobić to co ja czyli wyłączyć i włączyć komputer po instalacji Smile
Dziękuje do widzenia tyle w temacie.
Testowane na Windows XP.
Ja rozumiem, że jest to Twój temat tak, ale ja zawsze stoję na straży i jak coś jest złe to ostrzegam.

Nie instalować!!! Big Grin

Bo odinstalowywać tego typu chiński syf trzeba umieć. Często instalują spreparowane sterowniki, system próbuje je wczytywać, powstają potężne błędy. Te reklamy to pikuś w porównaniu do tego, co kryje się w środeczku. Wink


RE: Prosty dorobek PPI - Pakula - 29-05-2016 19:56

taaa ekspert. Już taki ciemny to ja nie jestem Tongue Jak wyłączyłem komputer i się nie chciał włączyć to pozostał format. Ja tylko piszę co u mnie się stało po zainstalowaniu syfu i wyłączeniu komputera. Ekspertów jest pełno ale jak się nie da to się nie da Smile
Cwanie zrobiły serwisy takie jak dobreprogramy itp. Tam też zrobili tak że instalując jakiś program tollbara się zainstaluje albo jakiegoś reklamiarza, gdzie nawet nie ma podczas instalacji informacji że coś takiego będzie zainstalowane. Wiadomo takie serwisy też kombinują żeby zarobić ale bez przesady. Kiedyś tyle tego syfu nie było co teraz dlatego podczas instalacji trzeba uważać z jakiego źródła to pochodzi.

Dobrze, że weszły Macintoshe przynajmniej są bezawaryjne i dopracowane, gdzie o zainstalowaniu takiego syfu można tylko po marzyć Tongue


RE: Prosty dorobek PPI - iPlusOfficial - 29-05-2016 20:10

(29-05-2016 17:41)GreenVolume napisał(a):  
(29-05-2016 16:59)Pakula napisał(a):  Instalując to instalujesz:
- kilka toolbarów które wkurw***ą
- jakiś dziwny program, który pokazuje Ci niby jak się grzeje Twój komputer Big Grin
- oraz kilka programików chińskich, które po instalacji wyskakują w prawym dolnym rogu i są koloru zielonego hmm niby antywirusy. Zamykając te programy to i tak po chwili wyskakują same.

Te wszystkie programy owszem odinstalujesz, ale jak już wyłączysz komputer i będziesz chciał go włączyć to system się nie wczyta tylko będziesz widział swoją tapetę na monitorze. Kilka razy zresetowałem kompa to i tak nic nie dało więc musiałem zrobić formata więc nie polecam.

A niedowiarki takie jak Ty zawsze mogą zrobić to co ja czyli wyłączyć i włączyć komputer po instalacji Smile
Dziękuje do widzenia tyle w temacie.
Testowane na Windows XP.
Ja rozumiem, że jest to Twój temat tak, ale ja zawsze stoję na straży i jak coś jest złe to ostrzegam.

Nie instalować!!! Big Grin

Bo odinstalowywać tego typu chiński syf trzeba umieć. Często instalują spreparowane sterowniki, system próbuje je wczytywać, powstają potężne błędy. Te reklamy to pikuś w porównaniu do tego, co kryje się w środeczku. Wink
Racja Smile

(29-05-2016 19:56)Pakula napisał(a):  taaa ekspert. Już taki ciemny to ja nie jestemJak wyłączyłem komputer i się nie chciał włączyć to pozostał format. Ja tylko piszę co u mnie się stało po zainstalowaniu syfu i wyłączeniu komputera. Ekspertów jest pełno ale jak się nie da to się nie da Smile
Cwanie zrobiły serwisy takie jak dobreprogramy itp. Tam też zrobili tak że instalując jakiś program tollbara się zainstaluje albo jakiegoś reklamiarza, gdzie nawet nie ma podczas instalacji informacji że coś takiego będzie zainstalowane. Wiadomo takie serwisy też kombinują żeby zarobić ale bez przesady. Kiedyś tyle tego syfu nie było co teraz dlatego podczas instalacji trzeba uważać z jakiego źródła to pochodzi.

Dobrze, że weszły Macintoshe przynajmniej są bezawaryjne i dopracowane, gdzie o zainstalowaniu takiego syfu można tylko po marzyć
Dobra idz juz nie po to ten temat, nie chcesz w tym uczestniczyc to sie nie udzielaj, jestes bardziej wkur***jacy niz te toolbary.
(29-05-2016 16:59)Pakula napisał(a):  Instalując to instalujesz:
- kilka toolbarów które wkurw***ą
- jakiś dziwny program, który pokazuje Ci niby jak się grzeje Twój komputer Big Grin
- oraz kilka programików chińskich, które po instalacji wyskakują w prawym dolnym rogu i są koloru zielonego hmm niby antywirusy. Zamykając te programy to i tak po chwili wyskakują same.

Te wszystkie programy owszem odinstalujesz, ale jak już wyłączysz komputer i będziesz chciał go włączyć to system się nie wczyta tylko będziesz widział swoją tapetę na monitorze. Kilka razy zresetowałem kompa to i tak nic nie dało więc musiałem zrobić formata więc nie polecam.

A niedowiarki takie jak Ty zawsze mogą zrobić to co ja czyli wyłączyć i włączyć komputer po instalacji Smile
Dziękuje do widzenia tyle w temacie.
Testowane na Windows XP.
Ja rozumiem, że jest to Twój temat tak, ale ja zawsze stoję na straży i jak coś jest złe to ostrzegam.

Nie instalować!!! Big Grin
Do widzenia Smile


RE: Prosty dorobek PPI - GreenVolume - 29-05-2016 20:31

(29-05-2016 19:56)Pakula napisał(a):  taaa ekspert. Już taki ciemny to ja nie jestem Tongue Jak wyłączyłem komputer i się nie chciał włączyć to pozostał format. Ja tylko piszę co u mnie się stało po zainstalowaniu syfu i wyłączeniu komputera. Ekspertów jest pełno ale jak się nie da to się nie da Smile
Cwanie zrobiły serwisy takie jak dobreprogramy itp. Tam też zrobili tak że instalując jakiś program tollbara się zainstaluje albo jakiegoś reklamiarza, gdzie nawet nie ma podczas instalacji informacji że coś takiego będzie zainstalowane. Wiadomo takie serwisy też kombinują żeby zarobić ale bez przesady. Kiedyś tyle tego syfu nie było co teraz dlatego podczas instalacji trzeba uważać z jakiego źródła to pochodzi.

Dobrze, że weszły Macintoshe przynajmniej są bezawaryjne i dopracowane, gdzie o zainstalowaniu takiego syfu można tylko po marzyć Tongue

Dobrze, że "weszły" Macintoshe, w których nie wiesz co się dzieje w Twoim komputerze i tak naprawdę nie ma się wolności co do tego, co chcesz robić z systemem. Super.

A wracając do tematu syfu, oczywiście, że w tamtym wypadku dało się ocalić system. Takie rzeczy widywałem nie raz, zawsze jest jakieś wyjście.

A co do DP - widać, że masz nikłe pojęcie. Po pierwsze, asystent pobierania nie jest obowiązkowy bo są linki bezpośrednie. Po drugie, w asystencie pobierania podane są (w korzystny dla nich sposób ale jednak) informacje o opcjonalnym syfie, który może zostać zainstalowany i jest opcja niezainstalowania tego. Można przejść przez asystent bez syfu, wystarczy czujne oko. Po trzecie, sama sprawa jest jak mniemam winą grupy O2, która stawia na zyski a nie uczciwość wobec ludzi. Przy tym, ile robią konkursów (co miesiąc najlepsze wpisy blogowe, zjazd blogerów dwa razy do roku itd) nie można zaprzeczyć, że wydają sporo pieniędzy. Niestety, taki portal wymaga pieniędzy a jeżeli też właściciel chce jak najwięcej zysków to kombinuje jak może, często niemoralnie.

Ale kończę offtop. Wink


RE: Prosty dorobek PPI - Pakula - 30-05-2016 11:40

iPlusOfficial Nie dość, że ja rozpisuje się i piszę jakie jest moje doświadczenie to jeszcze piszesz do mnie:
Dobra idz juz nie po to ten temat, nie chcesz w tym uczestniczyc to sie nie udzielaj, jestes bardziej wkur***jacy niz te toolbary.

Człowieku rozpisz się trochę w swoim temacie, (nie wyzywaj osób, którzy dla innych chcą dobrze) a nie w kółko cytujesz kogoś odpowiadając marnymi, krótkimi tekstami. Widzę, że jest to spowodowane tym, że nie masz doświadczenia w tej kategorii zarabiania Smile
Na tym forum nie ma ciemniaków mało kto Ci zainstaluje syf na swoim komputerze za parę centów, a jeśli coś Ci nie pasuje to zawsze możesz forum zmienić.

Ale kończę offtop. Wink


RE: Prosty dorobek PPI - iPlusOfficial - 30-05-2016 13:06

Bardzo się cieszę, nie po to ten temat.