Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Showup - sposoby na unikanie Bana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Showup - sposoby na unikanie Bana (/Temat-Showup-sposoby-na-unikanie-Bana-133845)



Showup - sposoby na unikanie Bana - SzołApowiec - 29-05-2016 13:43

Siemka. Wątek ten zakładam z nadzieją na to, że uzyskam od Was pomoc za co z góry dziękuję. Domyślam się, że wielu z Was zarabia bądź zarabiało kiedyś na SU jako fake, tak więc myślę, że post a raczej odpowiedzi pod nim będą przydatne nie tylko dla mnie ale tez wielu innych zarabiających tym sposobem.

Jak wiadomo, gdy złapiemy bana permanentnego to założenie nowego konta nic nie pomoże, gdyż mamy na starcie zablokowane wiadomości czyli jak łatwo się zorientować, showup jakimiś sposobem kojarzy nowe konto z tym starym zbanowanym. Tak więc jakie kroki trzeba poczynić aby móc "zacząć od nowa"?

W związku z powyższym mam kilka pytań.

Przede wszystkim na podstawie czego ShowUp jest w stanie zidentyfikowac nasze nowe konto z tym starym zbanowanym?? Czy jest to:
-komp
-źródło internetu (np karta sim w przypadku neta mobilnego)
-modem
-konto bankowe?

Domyślam się, że problem tkwi w któryś z tych czynników tak więc proszę o informacje co ma znaczenie a co nie... Proszę tez o informację jak rozwiązać dany problem.


1. Jeśli SU weryfikuje nas po komputerze to czy wystarczy zrobić format systemu czy konieczne jest wykonanie jakiś innych czynność ( np zmiana płyty głównej itp)

2. Jeżeli korzystamy z neta mobilnego i w trakcie złapania bana na jednym koncie uzywalismy danej karty SIM to czy trzeba nabyć nową czy to z jakiej karty korzystamy nie ma znaczenia a problem tkwi w modemie /routerze?

3. Jak wyżej... czy konieczna jest zmiana modemu na nowy, jeśli na obecnym dostaliśmy kiedyś bana?

4. Konto bankowe... Wiadome jest, że przy zleceniu przelewu nie musimy podawac nazwiska, jednak mam pytanie czy jeżeli korzystaliśmy z danego konta SU i z niego wypłacaliśmy środki na dane konto bankowe i nagle dostaliśmy bana to czy konieczne jest zakładanie nowego konta? Czy ShowUp zapisuje gdzieś na jaki rachunek bankowy były wypłacane środki z profilu, który po jakimś czasie został zbanowany? Jeśli tak to po jakim czasie konto bankowe stanie się "czyste"? Mam na mysli to, że dawniej wypłacałem środki np na konto w mBanku i dostałem bana po jakimś czasie. W związku z tym założyłem nowe konto bankowe np w ING. Tu dostałem równiez bana po pewnym czasie. I tu moje pytanie czy jeśli SU bierze pod uwage konto bankowe to muszę zakładac nowe konto w banku czy mogę spowrotem korzystac z tego konta na które wypłacałem środki pół roku temu. Czy istnieje ryzyko, że portal sobie przypomni, że pół roku temu na to konto wypłacane były środki z profilu które następnie zbanowano?

Jeśli problem tkwi jeszcze w innych rzeczach to prosze o info


RE: Showup - sposoby na unikanie Bana - zjadamkredki - 29-05-2016 13:53

Nie dam rady czytać całości dlatego spytam - próbowałeś zmieniać IP ? Wink


RE: Showup - sposoby na unikanie Bana - twardy - 29-05-2016 13:59

http://zarabiam.com/Temat-Showup-tv-banowanie-kont-132569?highlight=Showup

Jakies multi? Wink


RE: Showup - sposoby na unikanie Bana - SzołApowiec - 29-05-2016 14:00

Moja wiedza informatyczna jest na niskim poziomie, więc nie kombinowałem nic ze zmiana IP.

Szczerze mówiąc nawet nie wiem czy IP jest na internet czy kompa.

Zrobiłem format systemu w laptopie oraz mam inny modem mobilny (z którego nie korzystałem do łączenia się z SU nigdy)