Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tak się zarabia ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tak się zarabia ;) (/Temat-Tak-sie-zarabia-133822)

Strony: 1 2


Tak się zarabia ;) - radioid - 28-05-2016 22:06

[Obrazek: aird.png]

Legenda:
Addon (jednostka reklamowa dodatkowa)
Impressions
ECPM
Earnings

Okres październik 2013 do teraz. Mam jeszcze w drugiej sieci reklamowej podobnie. Może nie jestem jak ten Killer, ale też sobie wrzuciłem Wink
Gotówki Wam nie pokażę, bo jest włożona w inne rzeczy. Szkoda, może za miesiąc, dwa Wam zrobię fotkę worka cebuli Wink


RE: Tak się zarabia ;) - twardy - 28-05-2016 22:24

Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?


RE: Tak się zarabia ;) - radioid - 28-05-2016 22:29

(28-05-2016 22:24)twardy napisał(a):  Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?

Nie, co mi po jakiś centach od Was. To jest serio, nie będę nic sprzedawał, dodaj mnie do obserwowanych czy czegoś tam i jak coś będę chciał sprzedać, zgłoś do moderatora.


Edit: tak trudno uwierzyć, że są tacy ludzie? Osobiście znam 6 osób z podobnymi zarobkami w mobile. Zresztą co ja się będę produkował, chcesz uwierzyć, ok, nie to nie. Może kogoś to zainspiruje Wink
Zresztą tutaj ten moderator Killer zarabia chyba więcej, zdaje się Wink


RE: Tak się zarabia ;) - mikuss - 28-05-2016 22:34

(28-05-2016 22:24)twardy napisał(a):  Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?
@[twardy]
Dziwne ale mam nieodparte takie samo wrażenie, ale myślę że sprzedaż po cichu może już na pw trwać od jutra, bo dziś już późno i młodzież może spać a do tygodnia na forum będzie ale pełno rozżalonych ludzików którzy wydali na poradnik a mają g.wno nie zarobki beka


RE: Tak się zarabia ;) - radioid - 28-05-2016 22:37

(28-05-2016 22:34)mikuss napisał(a):  
(28-05-2016 22:24)twardy napisał(a):  Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?
@[twardy]
Dziwne ale mam nieodparte takie samo wrażenie, ale myślę że sprzedaż po cichu może już na pw trwać od jutra, bo dziś już późno i młodzież może spać a do tygodnia na forum będzie ale pełno rozżalonych ludzików którzy wydali na poradnik a mają g.wno nie zarobki beka

Szczerze? Big Grin mam to w d... Smile i zostawiam ten wątek, chciałem się tylko pochwalić, żadnej sprzedaży nie będzie i przywołam Was obu za jakiś czas, by Was solidnie zbesztać Wink


RE: Tak się zarabia ;) - mikuss - 28-05-2016 22:42

(28-05-2016 22:37)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 22:34)mikuss napisał(a):  
(28-05-2016 22:24)twardy napisał(a):  Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?
@[twardy]
Dziwne ale mam nieodparte takie samo wrażenie, ale myślę że sprzedaż po cichu może już na pw trwać od jutra, bo dziś już późno i młodzież może spać a do tygodnia na forum będzie ale pełno rozżalonych ludzików którzy wydali na poradnik a mają g.wno nie zarobki beka

Szczerze? Big Grin mam to w d... Smile i zostawiam ten wątek, chciałem się tylko pochwalić, żadnej sprzedaży nie będzie i przywołam Was obu za jakiś czas, by Was solidnie zbesztać Wink

Nie wiem jak kolega twardy ale ja tobie powiem, że zbesztać to sobie pieska możesz jeśli go posiadasz.
Świeżak i taki temat po roku nie bycia to od razu alert chłopak ścieme wali i poradnik sprzedawać będzie by na naiwności kogoś zarobić a mój radar przekrętu nie jednego takiego cwaniaczka z forum już wyprowadził z nagrodą o nazwie BAN
@[Majka] Popatrz proszę czy nasz nowy "milioner" nie kwalifikuje się do w/w nagrody Smile


RE: Tak się zarabia ;) - Apps - 28-05-2016 22:46

Oj, nie bądźcie tacy, przecież takie zarobki każdy ma...

[Obrazek: wow_alazarabiam.jpg]

Jerk2


RE: Tak się zarabia ;) - radioid - 28-05-2016 22:47

(28-05-2016 22:42)mikuss napisał(a):  
(28-05-2016 22:37)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 22:34)mikuss napisał(a):  
(28-05-2016 22:24)twardy napisał(a):  Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?
@[twardy]
Dziwne ale mam nieodparte takie samo wrażenie, ale myślę że sprzedaż po cichu może już na pw trwać od jutra, bo dziś już późno i młodzież może spać a do tygodnia na forum będzie ale pełno rozżalonych ludzików którzy wydali na poradnik a mają g.wno nie zarobki beka

Szczerze? Big Grin mam to w d... Smile i zostawiam ten wątek, chciałem się tylko pochwalić, żadnej sprzedaży nie będzie i przywołam Was obu za jakiś czas, by Was solidnie zbesztać Wink

Nie wiem jak kolega twardy ale ja tobie powiem, że zbesztać to sobie pieska możesz jeśli go posiadasz.
Świeżak i taki temat po roku nie bycia to od razu alert chłopak ścieme wali i poradnik sprzedawać będzie by na naiwności kogoś zarobić a mój radar przekrętu nie jednego takiego cwaniaczka z forum już wyprowadził z nagrodą o nazwie BAN

...a czego się spodziewasz? Przychodzę na forum, założyłem sobie temat bez żadnych podtekstów sprzedażowych i na dzień dobry mnie atakują Wink

Zgłaszaj, do każdego moderatora i admina jakiego możesz, naprowadzaj na bana, śmiało. Nie łamię żadnego punktu regulaminu, raczej Ty to robisz, rozpętując jakiś flame. Obserwuj mnie i zobacz po czasie, czy będę cokolwiek sprzedawał. Nie zamierzam Ci PITa wysyłać czy wyciągów bankowych.
Skończ Pan offtop i wstydu oszczędź, bo mentalność z butów wychodzi, oskarżając o rzeczy niedokonane.

Pozdrawiam i więcej dystansu Panie Wink


RE: Tak się zarabia ;) - mikuss - 28-05-2016 22:54

(28-05-2016 22:47)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 22:42)mikuss napisał(a):  
(28-05-2016 22:37)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 22:34)mikuss napisał(a):  
(28-05-2016 22:24)twardy napisał(a):  Niech zgadne, za tydzien albo dwa bedziesz chcial cos nam sprzedac... jakis poradnik, sposob czy cos w ten desen?
@[twardy]
Dziwne ale mam nieodparte takie samo wrażenie, ale myślę że sprzedaż po cichu może już na pw trwać od jutra, bo dziś już późno i młodzież może spać a do tygodnia na forum będzie ale pełno rozżalonych ludzików którzy wydali na poradnik a mają g.wno nie zarobki beka

Szczerze? Big Grin mam to w d... Smile i zostawiam ten wątek, chciałem się tylko pochwalić, żadnej sprzedaży nie będzie i przywołam Was obu za jakiś czas, by Was solidnie zbesztać Wink

Nie wiem jak kolega twardy ale ja tobie powiem, że zbesztać to sobie pieska możesz jeśli go posiadasz.
Świeżak i taki temat po roku nie bycia to od razu alert chłopak ścieme wali i poradnik sprzedawać będzie by na naiwności kogoś zarobić a mój radar przekrętu nie jednego takiego cwaniaczka z forum już wyprowadził z nagrodą o nazwie BAN

...a czego się spodziewasz? Przychodzę na forum, założyłem sobie temat bez żadnych podtekstów sprzedażowych i na dzień dobry mnie atakują Wink
Przychodzący tutaj świeżak zaczyna od spamu tematem gdzie zarobić, cwaniaczek przychodzi z zamiarem pozbawienia ludków kaski na bajkach o mega zarobkach które poda w poradniku za odpowiednią sumkę, ty zaliczasz się do 2 grupy w tej drabinie i taka moja ocena twojej wiarygodności i nie tylko moja.
Twój pit mnie nie interesuje o ile go w ogóle posiadasz jeśli tatus z mamą rozliczyli twoje zarobki w swoich rozliczeniach bo jeszcze skarbówka rodzicom może dowalić kare za ukrywanie dochodu o ile jest osiągany.
No nie zdziwi mnie jak się ban zobaczy na twoim koncie bo conajmniej kilka nowych dziennie kont na forum tak kończy i chwała moderatorom za ich ciężką pracęSmile

(28-05-2016 22:46)Apps napisał(a):  Oj, nie bądźcie tacy, przecież takie zarobki każdy ma...

[Obrazek: wow_alazarabiam.jpg]

Jerk2

Każdy ma photoshop lub paint więc masz rację każdy ma takie zarobki Tongue


RE: Tak się zarabia ;) - radioid - 28-05-2016 22:59

Kończę offtop bo mi w sumie nie zależy, nie przyszedłem tutaj nic sprzedawać, więc niech zginie w czeluściach lub zostanie zmoderowany. Na prawdę mi nie zależy by cokolwiek tutaj sprzedać. Widzę tylko, że wbiłem klin użytkownikom, bo jak "to to", "świeżak i więcej zarabia"? Kto Wam powiedział, że zarobki są definiowane przez staż na forum?

Nie będę się kopał z koniem. Proszę jakiegokolwiek moderatora o ustosunkowanie się lub zamknięcie mojego tematu. Użytkownicy mogą mnie obserwować czy nic nie sprzedaję.

Więcej w temacie nie odpiszę, nie ma to sensu. Na forum zostanę aktywny, bo nie przyszedłem tutaj specjalnie by wklejać moje screeny.


@mikuss - Pozdrawiam, zdrowie się zawsze przyda