Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Którą platforme wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Którą platforme wybrać (/Temat-Ktora-platforme-wybrac-133808)



Którą platforme wybrać - Lukasz5555 - 28-05-2016 17:47

Witam. Zarobkami przez internet zainteresowałem się rok temu ,począwszy od buxów, gry w pokera, kasyn internetowych i różnych programów. Obecnie zarabiam na grze przeglądarkowej, programie Rev Share oraz opcjach binarnych ( tu z nienajlepszym skutkiem ) . Postanowiłem spróbować czegoś czego jeszcze nie próbowałem ,a mianowicie Sub-y sms. Teraz pojawił się dylemat która platformę wybrać, zależało by mi na takiej gdzie jest możliwość odnowy subskrypcji.
Jeśli ktoś siedzi długo w temacie i sprawdzał różne platformy niech mi poleci tą najlepszą według niego Smile
Za pomoc oczywiście się zarejestruje z reflinka do platformy Smile


RE: Którą platforme wybrać - kusas - 28-05-2016 18:08

Sprawdź TreePay Wink jak byś miał jakieś pytania co do tej strony to napisz


RE: Którą platforme wybrać - Karewer - 28-05-2016 19:03

Skoro Twoje pytanie dot. wyboru platformy to dlaczego zaśmiecasz dział FireSuba?


RE: Którą platforme wybrać - Lukasz5555 - 28-05-2016 19:03

(28-05-2016 18:08)kusas napisał(a):  Sprawdź TreePay Wink jak byś miał jakieś pytania co do tej strony to napisz

Pierwsze słysze o tej platformie. To jakaś nowa?

Poczekam na dalsze propozycje Smile

(28-05-2016 19:03)Karewer napisał(a):  Skoro Twoje pytanie dot. wyboru platformy to dlaczego zaśmiecasz dział FireSuba?

Nie wiedziałem w jakim dziale stworzyć ten temat.
W takim razie prosze moderatora o przeniesienie tematu we właściwy dział Smile


RE: Którą platforme wybrać - kusas - 28-05-2016 19:07

Treepay działa on ponad roku Wink teraz jest tak samo V2, wprowadzili sporo nowości także polecam sprawdzić i jak chcesz możesz tak samo zobaczyć SS zarobków w galerii


RE: Którą platforme wybrać - Kiljan - 28-05-2016 21:26

No cóż jeśli zależy Ci na stabilności, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie to nie pozostaje inny wybór niż FireSub.net możesz siedzieć na wszelkiego rodzaju "nowościach" i cieszyć się stawką z kosmosu bez żadnego uzasadnienia, potem jedynie pozostanie niesmak ze straty kasy czy chodzenia na Policję, bo serwis był niezbyt "czysty" Smile


RE: Którą platforme wybrać - Zarobiony_Koles - 28-05-2016 21:33

Siedzę subach parę dobrych lat, w aktualnym czasie przetestowałem niemal, że wszystkie oferty rynku subskypcyjnego i aktualnie top 1 w subach to treepay, a do tego dochodzi dobry kontakt i łatwość z dostosowaniu programu pod nisze(program tworzonyna zamówienie). Polecam Treepay!


Którą platforme wybrać - MaLiN - 29-05-2016 10:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.