Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zarabianie na androidzie (/Temat-zarabianie-na-androidzie-133798)

Strony: 1 2


zarabianie na androidzie - sonyericsson - 28-05-2016 14:54

witam, zainstalowalem sobie bluestacks i chcialbym zarabiac na androidzie Smile polećcie mi jakies dobre apki do zarabiania.


RE: zarabianie na androidzie - hubi9 - 28-05-2016 15:30

Whaff Rewards, cash pirate Smile


RE: zarabianie na androidzie - sonyericsson - 28-05-2016 15:37

zaczalem zarabiac na baymack Wink


RE: zarabianie na androidzie - radioid - 28-05-2016 16:15

Już myślałem, że znajdę na tym forum braci devów, appek mobilnych, ale kurcze, ktoś chce zarabiać na klikaniu w adsy i się cieszy.
CashPirate polecam od AyetStudios, będziesz instalował moje appki. Chociaż bluestacks to oni wyłapią, albo ja Cię zgłoszę, bo widzę po raporcie z instalacji emulatory. Zgłaszam za każdym razem i leci ban.

Uczciwe to nie jest zbytnio, ja wydaję kasę, a jakiś cwaniak jedzie na bezczelnego z emulatorem Wink Gdybyś jeszcze upodobnił go do real device, ale "zainstalowałem bluestacks"...


RE: zarabianie na androidzie - sonyericsson - 28-05-2016 18:01

refresz


RE: zarabianie na androidzie - Emsey900 - 01-06-2016 19:13

Cash Rewards ,Money Machine , Casho ,Cash Pirat (wylapalem bana za Blue stacka bo telefon się popsuł )

Wszystkie wyplacaja . na na Money machine i Cash rewards jest prowizja przy wypłacie na paypala


RE: zarabianie na androidzie - sulliwan93 - 01-06-2016 19:27

Szczerze, to raczej mało na androidzie zarobisz. Rób high paid apki, tylko zapisuj linki, rób ss i wysyłaj jak nie dostaniesz pkt. Z mojej strony polecam Cash Pirat


RE: zarabianie na androidzie - justynka1 - 09-06-2016 23:19

a co robi sie w tych aplikacjach


RE: zarabianie na androidzie - krutek90 - 09-06-2016 23:28

Gra w gry, korzysta z aplikacji itp.


RE: zarabianie na androidzie - lajkonik125 - 14-06-2016 13:41

Polecam CashPirate, zbieram już na 6 wypłatę(mam gdzieś 60%), jak ktoś nie ma konta polecam wpisać mój kod polecenia XQSFUN dostaniesz dodatkowe punkty na start i moja pomoc jeśli bede Ci umiał pomóc.