Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest taki BOT? do wrzucania np calego folderu obrazkow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Jest taki BOT? do wrzucania np calego folderu obrazkow (/Temat-Jest-taki-BOT-do-wrzucania-np-calego-folderu-obrazkow-133797)



Jest taki BOT? do wrzucania np calego folderu obrazkow - Hopekk94 - 28-05-2016 14:22

Siemka Smile Jestem okropnym leniem , a co za tym idzie mam zaniedbane FP , bo nie chce mi sie na 15 planowac pojedynczo postów Wink Istnieje taki bot co np moge na nim ustawic by mi wrzucał caly folder obrazkow np co pol godziny albo co dwie?
Jeśli jest to czy za friko ogarne?
Jeśli nie to ile taki bocik?

Uruchamiam bota -> wybieram folder (albo np 20zdj z folderu) -> ustawiam co ile ma byc post -> Obserwuje Smile

Ewentualnie była by możliwośc by do każdego posta dodac taki sam opis?


RE: Jest taki BOT? do wrzucania np calego folderu obrazkow - imanust - 03-06-2016 18:02

Poszukaj bo był gdzieś na forum temat z botem który wykonywał takie funkcje i kosztował bodajże 30$.
Z tego co pamiętam to mozna było tworzyć wiadomosci/wybrać folder z wiadomosciami, ustawić schedules na konkretne godziny albo co x godzin.
Nie pamiętam jego nazwy ale na 100% go tutaj widziałem Smile