Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? (/Temat-Mam-karte-sim-i-czy-moga-mi-cos-zrobic-133775)



Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - Pracownia - 28-05-2016 00:43

Cześć,
Szukałem i nie mogłem znaleźć. Znalazłem jakąś starą karte sim, która jest jeszcze aktualna Big Grin wiec zarejestrowałem się na LeadMore.pl i zrobiłem kilka linków i wszedłem w nie. Zarobiłem około 20zł. I moje pytanie brzmi czy coś mi grozi ze strony operatora? bo będą do mnie przychodzić sms po 4 zł . :/ nie wiem co dokładnie zrobić.
Z góry dziękuje za pomoc


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - barbeqiu1 - 28-05-2016 00:46

wyjdź.


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - Pracownia - 28-05-2016 00:47

Zadałem pytanie bo wiele osób ma problem z tym. Ciężko jest odpowiedzieć?


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - selfie - 28-05-2016 00:49

Tak, jak nie zapłacisz za usługę, to w ciągu miesiąca odezwie się do Ciebie komornik. Wyślij e-mail do Pana Arka, a on Ci pomoże blokując twoje konto.

Pozdrawiam.


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - Pracownia - 28-05-2016 00:53

Do jakiego Pana Arka?


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - nicooo - 28-05-2016 00:54

(28-05-2016 00:53)Pracownia napisał(a):  Do jakiego Pana Arka?

poinformuj rodzicow o wizycie smerfow w domu,bedzie milo pokerface
http://imgur.com/FyWK8KB Lol
ile masz lat? impreza


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - Pracownia - 28-05-2016 01:01

Pośmialiśmy się wszyscy, a teraz na poważnie. Nie mają moich danych itp. wiec nic mi nie mogą zrobić. Ale chodzi mi ogólnie, czy wy też tak robicie? i nic wam nie przychodzi do zapłaty?


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - sqmany - 28-05-2016 01:05

Ogólnie poświęcam dziennie ok. 12h na robotę, wychodzą dniówki ok. 12000 zł z racji, że zarabiam równego tysiaka na godzinę, ogólnie świetny i łatwy zarobek, a zarazem uzależniający, niby monotonia, ale jak już zarobisz 10000 zł w godzinę, to nie chce Ci się przestawać... a co do twoich zmartwień, to nie musisz się o nic martwić, tylko pamiętaj, by przy każdym nowym wykonaniu usługi korzystać z trybu incognito w Chrome, bo inaczej to po IP Cię namierzą.


RE: Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - daniel42na - 28-05-2016 01:10

Też kiedyś robiłem podobne sztuczki z kartami sim, niestety przyszedl do mnie list od prokuratury
[Obrazek: LRP2rHH.png]
więc przestałem. Do dziś prześladują mnie dziwne czarne samochody pod mieszkaniem.

Pisząc poważnie, to za robienie samemu sobie ofert nie dostaniesz wypłaty pieniędzy z serwisu i na tym sie skończy kombinowanie. Undecided


Mam kartę sim i czy mogą mi coś zrobić? - Majka - 28-05-2016 07:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.