Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zarobki (/Temat-zarobki-133754)



zarobki - KillereQ - 27-05-2016 16:16

potrzebuje bota lub skryptu do spamowania na yt , ma może ktoś coś takiego albo jakies wskazówki ? dam reputa Big Grin


RE: zarobki - Higu - 27-05-2016 19:10

Też potrzebuje takiego bota, więc czekam na odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie: jak ludzie spamują na YT kontami podszywającymi się pod autorów i nie dostają banów? Ja przy spamie dostawałem bana po jednym dniu, więc dlaczego te konta jeszcze działają?

Edit: Wiem tylko tyle, że jednym kontem można napisać nie więcej niż 5 komentarzy, bo dostaje się shadow bana.


RE: zarobki - PaulRcootiC - 27-05-2016 19:25

(27-05-2016 19:10)Higu napisał(a):  Też potrzebuje takiego bota, więc czekam na odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie: jak ludzie spamują na YT kontami podszywającymi się pod autorów i nie dostają banów? Ja przy spamie dostawałem bana po jednym dniu, więc dlaczego te konta jeszcze działają?

Edit: Wiem tylko tyle, że jednym kontem można napisać nie więcej niż 5 komentarzy, bo dostaje się shadow bana.

Raczej mają kilka takich kont pokerface


RE: zarobki - Higu - 27-05-2016 23:05

(27-05-2016 19:25)PaulRcootiC napisał(a):  
(27-05-2016 19:10)Higu napisał(a):  Też potrzebuje takiego bota, więc czekam na odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie: jak ludzie spamują na YT kontami podszywającymi się pod autorów i nie dostają banów? Ja przy spamie dostawałem bana po jednym dniu, więc dlaczego te konta jeszcze działają?

Edit: Wiem tylko tyle, że jednym kontem można napisać nie więcej niż 5 komentarzy, bo dostaje się shadow bana.

Raczej mają kilka takich kont pokerface

Możliwe, ale taki spam jest zawsze, jak wejdziesz pod filmy kogoś sławniejszego. Nowymi kontami na YT nie da się pisać komentarzy, bo są one nie widoczne z innych kont. Tylko stażowe konta mają taką opcję.


RE: zarobki - Waldes93 - 28-05-2016 09:53

Mogę Wam sprzedać takiego bota 50zł licencja dożywotnioSmile


RE: zarobki - Higu - 28-05-2016 11:57

(28-05-2016 09:53)Waldes93 napisał(a):  Mogę Wam sprzedać takiego bota 50zł licencja dożywotnioSmile

Ten bot wymaga masowej ilości kanałów na yt, czy robi jakieś przerwy, że nie banują tych kont?


zarobki - Hybrid1990 - 06-10-2021 14:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.