Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
program partnerski pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: program partnerski pytanie (/Temat-program-partnerski-pytanie-133727)



program partnerski pytanie - Bestkrzych - 27-05-2016 10:14

Witam,

Czy w programie partnerskim np SystemPartnerski dozwolone jest otworzenie konta bankowego na swoją firmę? tzn konto w SP założone na moją działalność a, że jestem
w trakcie otwierania konta bankowego firmowego tp pomyślałem, że mogę przez swój aff.
Tylko czy takie działanie jest dozwolone?

Proszę o odp.
Dziękuje


RE: program partnerski pytanie - radek0389 - 27-05-2016 10:21

Możesz założyć na swoja firmę.
Wiele osób generuje wysoki dochód, zakładając wiele kont na siebie czy biorąc pożyczki z promocjami "0 % odsetek".


RE: program partnerski pytanie - rachman - 28-05-2016 02:37

Możesz skoro realnie chcesz je założyć a nie założyć, zgarnąć prowizję i zlikwidować. Możesz na firmę i na siebie brać wszystko jeśli masz zamiar być klientem a nie brać prowizję i kasacja - info od opiekuna pp.


RE: program partnerski pytanie - Bestkrzych - 28-05-2016 07:57

Dzięki za odp i oczywiście, że zamierzam korzystać bo potrzebuje rachunku firmowego.