Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy zna ktoś DARMOWY/TESTOWY TYG/DWA? Z MOZLIWOSCIA PODPIĘCIA 10 DOMEN? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Czy zna ktoś DARMOWY/TESTOWY TYG/DWA? Z MOZLIWOSCIA PODPIĘCIA 10 DOMEN? (/Temat-Czy-zna-ktos-DARMOWY-TESTOWY-TYG-DWA-Z-MOZLIWOSCIA-PODPIECIA-10-DOMEN-133708)



Czy zna ktoś DARMOWY/TESTOWY TYG/DWA? Z MOZLIWOSCIA PODPIĘCIA 10 DOMEN? - bestshacoeu1 - 26-05-2016 20:29

To w takim razie czy znacie jakiś hosting testowy na dwa tygodnie/tydzien/stałe z możliwością podpięcia 10 domen ? Big Grin
Proszę nie usuwać tematu iż nie mogę znaleźć tematu takiego na forum. Lub nie są one zbyt wyczerpujące Big Grin


RE: Czy zna ktoś DARMOWY/TESTOWY TYG/DWA? Z MOZLIWOSCIA PODPIĘCIA 10 DOMEN? - krutek90 - 26-05-2016 20:31

Proszę bardzo.
1) Hitme.pl
2) Zenbox.pl
3) Cal.pl
4) Kei.pl
5) WebH.pl
6) Hekko.pl

Wybierz sobie odpowiedni dla siebie.


RE: Czy zna ktoś DARMOWY/TESTOWY TYG/DWA? Z MOZLIWOSCIA PODPIĘCIA 10 DOMEN? - bestshacoeu1 - 26-05-2016 21:10

Bardzo dziękuje.! Daje rep'a Big Grin
Czy mógłbyś mi pomóc jeszcze podłączyć pod tą domenę ?
Nie za bardzo orientuje się co gdzie jest bo to będzie mój pierwszy raz Tongue
Chcę podpiąć domenę od freenom no chyba , że znasz jakieś lepsze/stabilniejszy.

Prosiłem o darmowe hosty lub hosty z możliwością przetestowanai tydzień/dwa. ;/


RE: Czy zna ktoś DARMOWY/TESTOWY TYG/DWA? Z MOZLIWOSCIA PODPIĘCIA 10 DOMEN? - krutek90 - 26-05-2016 21:54

Wybierz hosting, zaloguj się do panelu DirectAdmin, dodaj zarejestrowane domeny w panelu, tam gdzie masz domeny, przekieruj DNS na serwer nazw hostingu.