Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Podstawowe rady - początek z zarabianiem (/Temat-Podstawowe-rady-poczatek-z-zarabianiem-133699)

Strony: 1 2


Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Welfare - 26-05-2016 17:45

Hej wszystkim - jestem Welfare.
Jestem nowym użytkownikiem, który posiada podstawową wiedzę na temat zarobku w internecie. Tworzę ten temat z tego powodu, iż chcę poznać dzięki Wam - drodzy użytkownicy, sposoby przez które mógłbym zyskać kilka groszy do kieszeni. Szukam kogoś w stylu mentora, który pomógłby mi odnaleźć dobrą ścieżkę przez którą dalej bym kroczył. Jestem tego świadomy, że jest multum tematów tego typu ale proszę jedynie o pomoc. Chcę uzyskać kilka wskazówek - który serwis wybrać, jakie metody są sprawdzone i przynoszą zysk. Nie oczekuję zbijania grubych pieniędzy, bo wiem, że potrzeba do tego niemałej wiedzy i zaangażowani, dlatego postanawiam w tym kierunku pójść by rozszerzyć moją wiedzę. Smile Pozdrawiam, Welfare.


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - tomek019 - 26-05-2016 17:55

Zależy czy chcesz inwestować czy nie Smile ?
mój kanał na Youtube: https://www.youtube.com/user/tomek019
moja strona: http://zarabiamonline24h.pl/


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Welfare - 26-05-2016 17:59

Wiem, że zarobek nie zawsze jest pewny. Na początku planuję zarobić bez jakichkolwiek inwestycji, zrozumieć zasady działania poszczególnych metod. Czytując vademecum mysc'a zainteresowałem się metodą sub-sms. Kilka tygodni temu próbowałem tego, odniosłem sukces w wysokości 17 złotych w ciągu dwóch dni - działałem na mylead.


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - mahuzz - 26-05-2016 19:39

Sub SMS - zapraszam na PW w celu współpracy.

Serwisy: leadmore, eforsa.


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Zaperr44 - 26-05-2016 23:02

Na początek nie radzę tobie w nic inwestować bądź ostrożny na takich ludzi co obiecują gruszki na wierzbie Smile


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Welfare - 27-05-2016 10:14

Dziękuję wszystkim za tak szybki odzew! Podstawowa wiedza została uzupełniona. Nie spodziewałem się, że uzyskam tyle bezinteresownej pomocy od Was na moją skrzynkę pocztową. Jeśli macie jeszcze jakieś rady który chcielibyście się podzielić - napiszcie posta lub wyślijcie prywatną wiadomość. Pozdrawiam! Smile


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Veres - 27-05-2016 10:21

Na początku teoria, później działania i wszystko powinno być w jak najlepszym porządeczku HuhHuhHuh


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Welfare - 29-05-2016 09:46

Podbijam temat moi drodzy. Poszukuje mentora, który będzie dalej mnie kształcił w subskrypcji. Na dzień dzisiejszy zarobek nie jest zły, ale zawsze mógłby być lepszy. Smile Każde propozycje proszę kierować na PM.


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - kaczor89 - 29-05-2016 10:42

Podczas swojej przygody z zarabianiem w internecie napotkasz zapewne różne osoby i tutaj taka moja podstawowa rada: nigdy nikomu nie wierz na ślepo we wszystko to co mówi, lecz staraj się zawsze myśleć samodzielnie, wtedy na pewno najlepiej na tym wyjdziesz. Smile Co do samego tematu subskrypcji jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć lub potrzebujesz jakichś wskazówek zapraszam do kontaktu na PW.


RE: Podstawowe rady - początek z zarabianiem - Veres - 29-05-2016 15:55

Jeszcze się mentor nie znalazł dziwne Big Grin