Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? (/Temat-Grupa-kilkunastu-poczatkowych-earnerow-jak-to-ugryzc-133680)



Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? - GiorgioDobko - 26-05-2016 10:34

Siemanko.

Wyobraź sobie taką sytuację.

Jesteś sobie Ty i grupa Twoich 10-15 znajomych, którzy chcą zacząć zarabiać w internecie ale są zupełnie zieloni.

Zależy im na szybkim efekcie swoich działań, żadne budowanie dochodu pasywnego.

Nie mają swoich stron internetowych, hajsu na inwestycje, są zwykłymi ludźmi w wieku 20-23 lata. Ty tak samo.

W głowie masz myśl, że może warto by było skorzystać z jakiegoś systemu poleceń, bo jest Was sporo.

Pytanie: w jaki temat wchodzisz?


RE: Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? - mahuzz - 26-05-2016 11:03

Jeśli bez funduszy, to subskrypcje albo skracanie.
Mam podobną sytuację, z tym że ja temat ogarniam, a reszta nie.

Jeśli wszyscy jesteście zieloni, zapraszam do współpracy.


RE: Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? - Dzipsiok87 - 26-05-2016 12:37

Bez funduszy da rade wszystko osiągnąć, ale 1 na 100 to zrobi także najlepiej trochę wkładu mieć oraz osobę, która dobrze poprowadzi grupę i da wartość.


RE: Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? - aero2 - 26-05-2016 12:57

Ja to jak bym miał takich kolegów to wynająłbym ich do spamowania w grupach Facebook rzucił jakieś 25% z leada wypłacane od razu i niech się cieszą łatwą i szybką kasą, na alkohol i papierosy sobie zarobią, a ja bym sobie leżał z laską pod palemką przy drinku sprawdzając tylko stan konta subów ile wpadło.Big Grin


RE: Grupa kilkunastu początkowych earnerów - jak to ugryźć? - Bidbar96 - 27-05-2016 17:01

Szkoda czasu na wdrażanie ich i pomoc i tak niedocenia i powiedzą ze etat lepszy a ty stracisz czas i nerwy. Olej