Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... (/Temat-Filmik-na-youtube-czyli-szybkie-generowanie-przydatnych-Backlinkow-133674)

Strony: 1 2


Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Vasaki - 26-05-2016 01:37

Usunięto...


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - smagalaz - 26-05-2016 06:56

Po co spać, skoro można pisać poradniki do strefy Lol

Przyda się, akurat szukałem czegoś żeby ogarniać Youtuba bez kosztów. Dzięki Smile


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Mr.Max - 26-05-2016 10:20

Dzięki, na pewno wypróbuję ten sposób i dam znać jak działa!


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Klin - 27-05-2016 14:15

Zrobiłem szybki test

Pod moim głównym keywordem wujek google wypluwa 449 000 wyników --- w 15 minut 6 pozycja, traffic juz leci ponieważ sprawdziłem staty video + link z bitly

Za parę dni zrobię update i napisze jak z pozycja

[Obrazek: lLPtVGJ.png]




Update 28 maj - obecnie 4 pozycja


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Waldes93 - 28-05-2016 14:03

Tego można używać też pod landing page do własnej strony? czy tylko pod filmy?Smile
To działa głównie pod pozycjonowanie w google czy na yt też?


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Mr.Max - 28-05-2016 22:33

Sprawdziłem i na niektórych filmikach działa, na innych nie.


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Waldes93 - 28-05-2016 22:44

Dokładnie jak przedmówca ale może zadziała po kilku dniachSmile


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Vasaki - 29-05-2016 14:53

Jezu nie bierzcie i nie pakujcie sie w nisze typu gta 5 download hack czy inny szit...
To jest typowo pod mikronisze i sredniej klasy ze tak powiem

Oczywiście po uprzednim sprawdzeniu keywordów, liczby wyszukiwań itp.
[Obrazek: dw1Zrmb.png]

Mam pytanie, dlaczego jak wstawiam wam coś o naprawdę ogromnych możliwościach to i tak coś musi nie pasować bo wymaga myślenia -.- (to pisane już w lekkiej frustracji)

Metoda nie zwalnia was z myślenia tj. zmiany ip i miejsc, kont i sposobow...

Dobra powiem jeszcze prościej...

1. Znaleźć poradnik szukania mikronisz
2. Zebrać ponad 50-100 mikronisz (2 dni pracy)
3. powstawiać filmiki itp. niech sobie lecą a po tygodniu podbić backami dla stabilniejszej pozycji
4. W opisach walnąć niszę w kilku językach z ofertą pod ppa
5. Cieszyć się ruchem na poziomie 50-100k miesięcznie ...
6. I tak wiem że może 1-2 osoby się podejmą a reszta nadal będzie narzekać że nie zarabia nic..
7. Proponuje podlinkowywać w opisie jakiegoś bloga Big Grin albo własny katalog ^^ (fajnie się pozycjonuje wtedy, potwieram na podstawie swojego Tongue )


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Mauorycy - 29-05-2016 15:18

Jestem noobkiem pozycjonowania...niech ktoś ogarnięty mi powie na ile jest to bezpieczne? Mam firmowe filmiki w mikroniszach i po wrzuceniu 100 bl na jedną z bardziej konkurencyjnych fraz filmik wjechał na 7 pozycję. Czy mogę tak zrobić z innymi frazami czy google się przyczepi i da filtra?
@vasaki jesteś w stanie polecić jakieś narzędzie do monitorowania pozycji filmików?


RE: Filmik na youtube, czyli szybkie generowanie przydatnych Backlinków... - Waldes93 - 30-05-2016 08:10

Ja z 1 ip zrobiłem chyba dla 30 filmów po 700 backlinkow i nie ma żadnego filtraSmile dzialaj.