Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - goblinX - 06-07-2016 20:05

(06-07-2016 19:22)Admin napisał(a):  Z paintballem powinno być elastycznie, czyli w piątek będziemy mogli sie zdecydować kto/co/ile i kiedy - dziś jeszcze poprosiłem o numer do tej firmy paintballowej mimo zapewnień właściciela że nie będzie problemu wolę zadzwonić od razu (Mają współprace z tą firmą paintballowa).

To ta firma http://www.paintball.hardcore.pl/kielce.html


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - michal86ole - 06-07-2016 20:57

(06-07-2016 10:52)Scoobyx napisał(a):  Jak ktoś ma jakiś dobry głośnik przenośny to możecie zabrać Cool

Taki głośnik mogę zabrać, mały ale swoje daje Smile

[Obrazek: 7EsMADD.jpg]


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 06-07-2016 23:33

Warto pomyśleć nad jakimiś kartami, czy nawet grami planszowymi, bo pogoda może być kiepska Tongue


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - mysc - 06-07-2016 23:42

(06-07-2016 23:33)MLN napisał(a):  Warto pomyśleć nad jakimiś kartami, czy nawet grami planszowymi, bo pogoda może być kiepska Tongue


Właśnie myślałem żeby wziąć dwie planszówki na wszelki wypadek. Tematyczne do zlotu będą :

- "Akcje i reakcje", nawet spoko gierka "giełdowa" w dużym cydzysłowie ;p
- "Biznes po polsku" - taki polski monopol

Wezmę je Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 07-07-2016 07:10

(06-07-2016 23:33)MLN napisał(a):  Warto pomyśleć nad jakimiś kartami, czy nawet grami planszowymi, bo pogoda może być kiepska Tongue

Karty do gry, Monopoly ( na 5 os z bankierem max :c ), piłka do siatki i jakiś głosnik bluetooth od majfrendów z Chin będę miał Big Grin no i licze że dojdzie mi do czasu wyjazdu kamerka do nagrywania Lol


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 07-07-2016 07:11

poker przy whisky to lubie Big Grin

@up nie masz monitorowania paczki?


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 07-07-2016 07:52

Na stronie widzę też ofertę spływ kajakowy. Jak pogoda dopisze można np w sobotę paintball ogarnąć a w niedzielę spływ kajakowy, ewentualnie i jedno i drugie w sobotę ? Pytanie do paintball czy dają swoje stroje (mundury ?) zakładam że tak, ale na zdjęciach goście w garniturach są Big Grin co może trochę bardzo boleć Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 07-07-2016 08:05

(07-07-2016 07:11)Admin napisał(a):  poker przy whisky to lubie Big Grin

@up nie masz monitorowania paczki?

Zamówiłem druga bo tamten koleś w uja przyciąl. Dziś maja wysłać a jutro będę ścigać kuriera przed 14. Akcesoria będę miał dziś już Tongue


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 07-07-2016 08:15

A mówiłem żeby nie czekać do ostatniej chwili Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 07-07-2016 08:40

dzwoniłem i zaklepałem termin, godzine elastyczną ustawiłem (do potwierdzenia w piątek wraz z ilością zainteresowanych) popołudniową. Dostaniemy marketu, kulki i stroje, więc nikt się nie powinien ubrudzić Tongue
Ceny tak jak na stronie: http://www.paintball.hardcore.pl/cennik-kielce.html
pewnie podstawowy pakiet wystarczy (na ostatnim zlocie o dziwo na podstawowym około 3 godzin zabawy było).