Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 05-07-2016 13:56

(05-07-2016 13:53)kubaszekr38 napisał(a):  Nie lepiej w gałe haratać niż w tą siatę? Tongue

Kilka dziewczyn ma być na zlocie, a z reguły jak już chcą w coś grać to wolą siatkę niż piłkę nożną Wink


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - WuJeKuBa - 05-07-2016 13:58

(05-07-2016 13:56)MLN napisał(a):  
(05-07-2016 13:53)kubaszekr38 napisał(a):  Nie lepiej w gałe haratać niż w tą siatę? Tongue

Kilka dziewczyn ma być na zlocie, a z reguły jak już chcą w coś grać to wolą siatkę niż piłkę nożną Wink

Trochę lipa no, ale zawsze dobre to niż nic Wink


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 05-07-2016 16:38

Będzie 28 osób nic nie stoi na przeszkodzie żeby połowa grała w siatkę reszta w nogę


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 05-07-2016 17:36

Te 28 moze być nieco zawyżone gdyż kilka osób może mieć trudność z pojawieniem się ze względów prywatnych, jednakże część planowała pojawić się spontanicznie bez noclegu, więc jest to orientacyjna liczba. Jakby ktoś na ostatnią chwile chciał się jeszcze załapać to jest taka szansa.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - WuJeKuBa - 06-07-2016 08:43

WOW! 28 osób to jest trochę Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Scoobyx - 06-07-2016 10:52

Jak ktoś ma jakiś dobry głośnik przenośny to możecie zabrać Cool


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Din Tro - 06-07-2016 14:33

(06-07-2016 10:52)Scoobyx napisał(a):  Jak ktoś ma jakiś dobry głośnik przenośny to możecie zabrać Cool

Najlepiej jakiś dobry zestaw grający, w ostateczności mogę zapakować.

/ Nie ma z nami zbyszka, gdzie jest kurna @[zbyszeq]?





/Liruś (z konta dziewczyny)


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 06-07-2016 19:22

dzwoniłem tam aby upewnić się w kwestii asortymentu o który w sumie już kiedyś pytałem (sztucce, czajnik, szklanki), bo same domki najpewniej aneksu kuchennego nie mają. Jednakże powiedzieli że dla takiej grupy jak Nasza nie powinno być problemu aby pożyczyli sztucce czy szklanki, generalnie ośrodek jest spory i też kolonie go wynajmują, więc pewnie mają jedną większą kuchnie, powiedzieli że pożyczyć czajnik też spokojnie będzie można.

Oczywiście jeśli ktoś chce pić z kufla, kubka plastikowego, czystą z kieliszka czy z kielicha niczym król
[Obrazek: 324634.2.jpg]
to może takowy dla siebie przywieźć Tongue wolę zaznaczyć aby wyższa sfera nie czuła dyskomfortu Big GrinBig Grin impreza

Obok domków można robić własnego grilla, dlatego apeluje jeszcze raz - jeśli ktoś jest w stanie wziąć jakiegokolwiek zwykłego grilla abyśmy mogli w piątek spokojnie rozpocząć w oczekiwaniu na przyjezdnych to byłoby miło =)
sam jakieś mały grill też włoże, choć mam okrojone miejsce w bagażniku - kostkarkę Wam będę wiózł Big Grin

Z paintballem powinno być elastycznie, czyli w piątek będziemy mogli sie zdecydować kto/co/ile i kiedy - dziś jeszcze poprosiłem o numer do tej firmy paintballowej mimo zapewnień właściciela że nie będzie problemu wolę zadzwonić od razu (Mają współprace z tą firmą paintballowa).


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 06-07-2016 19:35

hmm muszę taki kielich ogarnąć Big Grin
apropo gdzie jest @[zbyszeq] no właśnie gdzie ?


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 06-07-2016 19:43

@[Din Tro] @[nitram]
w tym roku niestety się nie zjawię, bo mnie nie będzie w PL Sad.
Jednak miłej zabawy życzę <3