Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamieszanie z subskrypcjami SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Zamieszanie z subskrypcjami SMS (/Temat-Zamieszanie-z-subskrypcjami-SMS-133641)



Zamieszanie z subskrypcjami SMS - MickeyHuntr - 25-05-2016 11:06

Witam, ostatnio mam mały mętlik po zmianie hotcash w lead.network Smile Mam kilka pytań odnośnie sub SMS:
1. Czy 2x stawki 2zł pobierane w różne dni jest błędem, czy wprowadzono jes z zamierzeniem?
2. Czy 2x stawki 4,50zł w jednorazowej subskrypcji to błąd?
3. Czy odnawialna subskrypcja SMS działa?
ad. 3. Zdobywam leady na odnawialnej subksypcji, ale po kilku dniach nie zauważam żadnych zysków z tego tytułu, więc nie wiem, czy ktoś się wypisał, system nie działa czy coś innego

Ad. Ad. 3. W menadżerze MT jest napisane,że 11 osób się zapisało i 10 wypisało. Czy po włączeniu subskrypcji wysyłana jest wiadomość jak ją wyłączyć?


RE: Zamieszanie z subskrypcjami SMS - szyweg - 25-05-2016 11:39

Pytanie 1 i 2.
Cytat:15 dni temu:
Witajcie!

Z radością informujemy, że dzisiaj wpadły Wam zaległe odnowienia, z którymi nasz provider miał problemy ostatnimi czasy. Jednocześnie mamy dla Was niespodziankę! Do końca miesiąca zostały podniesione niższe stawki SMS MT do poziomu wyższych przy niezmiennej cenie usługi.

Zapraszamy do promocji!

Buziaki,
Wasz Mirek Wink

3. Pytałem wczoraj Mirka i mówił, że tak.

Cytat:ad. 3. Zdobywam leady na odnawialnej subksypcji, ale po kilku dniach nie zauważam żadnych zysków z tego tytułu, więc nie wiem, czy ktoś się wypisał, system nie działa czy coś innego
Prawdopodobnie się wypisali.

Cytat:Ad. Ad. 3. W menadżerze MT jest napisane,że 11 osób się zapisało i 10 wypisało. Czy po włączeniu subskrypcji wysyłana jest wiadomość jak ją wyłączyć?
Nie mam zielonego pojęcia, najlepiej zapytaj Mirka na GG. Wink


RE: Zamieszanie z subskrypcjami SMS - selfie - 25-05-2016 11:44

(25-05-2016 11:06)MickeyHuntr napisał(a):  Ad. Ad. 3. W menadżerze MT jest napisane,że 11 osób się zapisało i 10 wypisało. Czy po włączeniu subskrypcji wysyłana jest wiadomość jak ją wyłączyć?

Tak, musi być wysłana wiadomość informująca jak wyłączyć usługę. Jest, to bodajże prawnie uregulowane i każdy serwis sub-sms taką wiadomość wysyła wraz z kodem aktywacyjnym lub w oddzielnej wiadomości.


RE: Zamieszanie z subskrypcjami SMS - Leaders - 25-05-2016 11:45

@[MickeyHuntr],
1 i 2: Jest to bonus do końca maja. W skrócie, dla Ciebie stawka za subskrypcję na mniejszych stawkach jest większa, natomiast koszty dla klienta pozostają niezmienne.

3: Tak, działa. W wiadomościach jest zalinkowany regulamin usługi, gdzie są informacje na temat tego jak się wypisać.


RE: Zamieszanie z subskrypcjami SMS - MickeyHuntr - 25-05-2016 11:46

(25-05-2016 11:45)Leaders napisał(a):  @[MickeyHuntr],
1 i 2: Jest to bonus do końca maja. W skrócie, dla Ciebie stawka za subskrypcję na mniejszych stawkach jest większa, natomiast koszty dla klienta pozostają niezmienne.

3: Tak, działa. W wiadomościach jest zalinkowany regulamin usługi, gdzie są informacje na temat tego jak się wypisać.

Nie wycofaliście przypadkiem subskrypcji? Wszystkie linki jakie generuję wymagają wysłania SMS, a niektórzy z moich klientów mają zablokowane numery specjalne Sad


RE: Zamieszanie z subskrypcjami SMS - szyweg - 25-05-2016 13:07

Spróbuj inna przeglądarką, wyczyść ciastka ew. w trybie prywatnym Wink