Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC (/Temat-bitbay-net-Portfel-Gielda-ETH-BTC-LTC-133620)



bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC - kabza - 24-05-2016 19:42

Witam!
Mam do polecenia dobrą giełdę/portfele dla 3 walut ETH, BTC, LTC, możliwość trzymania Euro dolarów oraz złotówek, szybkie wypłaty, dość niskie prowizję za transakcję 0,44% (przy rejestracji z linku 0,22%).
Poprzez rejestrację z mojego linku przez 3 miesiące system pobiera tylko połowę normalnych prowizji za transakcję lub wypłaty. Z programu partnerskiego uzyskujemy 20% zarobków systemu dożywotnio.

Mój referal bitbay.net
Czysty link


RE: bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC - mikuss - 24-05-2016 19:48

(24-05-2016 19:42)kabza napisał(a):  Poprzez rejestrację z mojego linku

Natomiast mój link : http://zarabiam.com/Temat-BitBay-nowa-gielda-bitcoin-i-litecoin-97284?highlight=bitbay.net
pokaże tobie, że mamy to na forum od 2 lat opisane. Do kosza z tym Tongue


RE: bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC - kabza - 24-05-2016 19:51

Wybaczcie powiem szczerze szukałem i znalazłem .pl a net nie, no cóż na pewno nie raz wrzucę coś co już było Smile


RE: bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC - mikuss - 24-05-2016 19:53

(24-05-2016 19:51)kabza napisał(a):  Wybaczcie powiem szczerze szukałem i znalazłem .pl a net nie, no cóż na pewno nie raz wrzucę coś co już było Smile

Widocznie nie szukałeś, bo opcja szukaj "wypluła" od razu zdublowany temat Tongue


bitbay.net Portfel/Giełda ETH BTC LTC - MaLiN - 20-11-2017 22:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.