Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. (/Temat-Irazoo-Amazon-gc-PayPal-etc-133603)

Strony: 1 2 3


Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 24-05-2016 13:08

Witajcie
Na początku chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy opis dot. strony i z góry przepraszam za błędy.

Stronę jaką dzisiaj chciałbym wam przedstawić to Irazoo. Jest to strona GPT typu instaGC, swagbucks etc.
Na stronie może zdobywać gift cardy do różnych sklepów ( 5$ = 3000 punktów ) lub kasę na paypala ( 5$ = 3600 punktów )

Zdobywać punkty może w bardzo różny sposób, ale po kolei przedstawię te najważniejsze:
Offers - za samo wejście w tą zakładkę dostajemy codziennie po 5 punktów
Videos - wiadomo filmiki, jednak z PL IP za dużo tu nie zdobędziemy, polecam chrome + Hola VPN i filmików jest bardzo dużo ( jak ktoś ma czas to mi czasami udaje się zdobyć i 50 punktów )
Survey - to niestety nie dla nas, mi nigdy nie udało się żadnej rozwiązać
Task - zadania z CrowdFlowe - chyba większość z Was wie "z czym to się je"
Search - niby działa w PL ale tu również polecam Hola VPN ponieważ wtedy punkty wpadają dużo szybciej i w większej ilości
Games - w Polsce nie działa ale tu również służy nam dodatek do chrome. Za każde 2 gry dostajemy jeden punkt. Co ważne nie musimy w nie grać, po prostu włączyć i poczekać na napis, że dostaliśmy punkty za grę. Idzie to jednak mozolnie, ale nie ma żadnego ograniczenia co do ilości punktów na dzień z tego co wiem. Polecam jednak nie używać więcej niż 2 zakładek naraz
Treasure Code - tutaj podobnie jak w instaGC wpisujemy kody za które dostajemy punkty za free. Pojawiają się one dość często

Jeśli będą jakieś pytania oczywiście na nie odpowiem.
Nie mam niestety screnna z wypłaty ponieważ mam dopiero 1400 punktów i nic nie wypłaciłem

Będę szczęśliwy jeśli ktoś zarejestruje się z mojego reflinka

http://www.irazoo.com/ReferedNewUser.aspx?RefBy=Szym

Czysty link

http://www.irazoo.com/


Ps. Strona jest już bardzo stara i bardzo wątpię czy komuś nie wypłacili

Pozdrawiam
Szym


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - dazy19 - 24-05-2016 13:18

Ile zbierales te 1400 punktow ? Da rade osiagnac minimum wyplaty w mniej niz 20 min dziennie przez kilka dni ?


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 24-05-2016 13:22

No trochę je zbierałem, ja na tej stronie korzystam głównie z bonusowych punktów i punktów za logowania, czasami filmiki.
Myślę, że na te 5 dolarów musiałbyś trochę posiedzieć przy niej.

Na VPN duuużo szybciej zbiera się punkty i myślę, że tu dałbyś rade spokojnie w jakieś dwa tygodnie dozbierać do wypłaty


Edit 1

Pierwszy kod warty 15 punktów to RealityCake

Wpisujemy go tu http://www.irazoo.com/Treasures.aspx

Kody dość szybko tracą ważność dlatego trzeba wpisywać je na bieżąco


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Wojtantv - 24-05-2016 13:52

Wytłumaczysz jak działać z tym VPN? Jestem zielony a też chciałbym coś zarobić z tego, oczywiście zarejestruje się z reffa

#EDIT

Gdzie można obserwować nowe kody?


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 24-05-2016 13:59

Instalujesz sobie google chrome
Potem dodatek Hola VPN
https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=pl

Gdy już się zainstaluje na górze w prawym rogu pokaże ci się taka ikonka ( taka buźka w płomieniach )
klikasz ją raz, czekasz aż się włączy i pokaże ci się tam taki mały pasek do wpisania adresu, wpisujesz adres strony i klikasz enter. To wszystko

Ale zarejestruj się najpierw normalnie z polskiego IP

Pozdrawiam


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 26-05-2016 09:27

Kod na 15 punktów to iRazooThursdayAdventure

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Shadecaster2 - 26-05-2016 11:28

potrzebny zweryfikowany paypal do wyplat?


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 26-05-2016 13:47

(26-05-2016 11:28)Shadecaster2 napisał(a):  potrzebny zweryfikowany paypal do wyplat?
Nie jestem w stanie Ci tego powiedzieć bo jeszcze nic stamtąd nie wpłaciłem

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 28-05-2016 09:32

Kod warty 15 punktów differentSurpriseOnly

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: Irazoo - Amazon gc, PayPal etc. - Szym87 - 30-05-2016 07:36

Kod ważny do północy na 15 punktów to InterestingInterest

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka