Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? (/Temat-Program-Pobierz-Gdzie-najlepiej-konwertujacy-133597)



Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - Revoltan - 24-05-2016 10:53

Witam,
Tak jak w temacie- zastanawiam się nad przeniesieniem swoich linków z leadnow na inny serwis. Działam głównie na programie Pobierz (konwersja na Leadnow około 7,69%).
Jaki inny serwis polecacie w którym program POBIERZ dobrze konwertuje? A może proponujecie pozostać na leadnow? Zaznaczam, że chodzi mi tylko o program POBIERZ
Z góry dziękuję za odpowiedź wszystkim Smile


RE: Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - rousen - 24-05-2016 11:32

Wolałbym zostać przy programie pobierz nawet spora Wink


RE: Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - fejQ - 24-05-2016 12:03

Od siebie mogę polecić leadmore. Podobnie jak na leadnow leady są zaliczane za każdą rejestrację nawet w przypadku braku środków na koncie, tak więc konwesja jest na dobrym poziomie. Nie spotkałem się również z tym by ucinali leady. Ponadto na Leadnow masz stawkę początkową zaledwie 4zł a na leadmore aż 6


RE: Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - LeadNow - 26-05-2016 10:08

Porównanie zarobków między konkretnymi userami wskazuje, że u nas jest dużo wyższa konwersja, tak że bardziej opłaca się stawka 4 PLN Wink. Poza tym wszystko jest kwestią dogadania, tak że @Revoltan zachęcamy do kontaktu Wink.


RE: Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - jestokej1995 - 26-05-2016 10:16

(26-05-2016 10:08)LeadNow napisał(a):  Porównanie zarobków między konkretnymi userami wskazuje, że u nas jest dużo wyższa konwersja, tak że bardziej opłaca się stawka 4 PLN Wink. Poza tym wszystko jest kwestią dogadania, tak że @Revoltan zachęcamy do kontaktu Wink.




haha kwestia dogadania Taaak ja 3 miesiace zarobione ponad 20k a stawka bez zmian bo za duze straty by byly


RE: Program Pobierz - Gdzie najlepiej konwertujący? - LeadNow - 26-05-2016 10:26

Nie wszystkim możemy zaproponować wyższą stawkę, bowiem generują na tyle słaby ruch, że bylibyśmy stratni. Wszystko da się jednak załatwić Smile. Mieliśmy juz przypadki userów, którzy generowali same straty, ale jak zaczęli promowac zgodnie z naszymi wskazówkami, okazali się zyskowni Smile.