Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koleżanka z potencjałem i stały dochód - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koleżanka z potencjałem i stały dochód (/Temat-Kolezanka-z-potencjalem-i-staly-dochod-133593)

Strony: 1 2


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - KillereQ - 31-05-2016 10:24

próbuj może ci to wyjdzie Big Grin


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - cezar78 - 31-05-2016 20:52

Jeżeli koleżanka to fajna zgrabna dupa i do tego w miarę odważna, to niech nagrywa filmiki jak ćwiczy przed kamerą. Oczywiście musi ubrać obcisły top, legginsy i niby przypadkowo czasem wypiąć się do kamery przy jakimś ćwiczeniu. Gwarantuje że z czasem będzie miała miliony wyświetleń. Partnerzy youtube mogą zmieniać miniaturki filmików na swoje, wystarczy dać jakąś seksowną pozę przy ćwiczeniu i wyświetlenia rosną jak szalone.
To długoterminowy biznes ale opłaci się z czasem na pewno. Jak koleżanka zna angielski, to można robić filmiki po angielsku, wtedy w pp youtube zarobicie znacznie więcej. W sumie to nawet nie musi gadac, wystarczy dawać napisy angielskie, np 10 best abs workouts - i dziewczyna leci z 10-ma ćwiczeniami po kolei. Jak zdobędzie trochę popularności może np też reklamować jakiś środek na odchudzanie w opisie filmiku i już kasa leci. Proponuje zapisać się do pp cashinpills.

Także polecam jako stabilny, długoterminowy interes - najważniejsza jest tu cierpliwość i systematyczne dodawanie nowych filmików. Koszty? Żadne, można postawić smartfona i nagrywać telefonem, teraz każdy ma kamerę HD.

Inny przykład jak można zarobić na youtube który ostatnio widziałem - gościu miał prasę hydrauliczną w garażu i miażdżył w niej różne rzeczy i nagrywał kamerą. Filmiki po milion wyświetleń każdy. Warto? warto, wystarczy dobry pomysł