Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koleżanka z potencjałem i stały dochód - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koleżanka z potencjałem i stały dochód (/Temat-Kolezanka-z-potencjalem-i-staly-dochod-133593)

Strony: 1 2


Koleżanka z potencjałem i stały dochód - MD96 - 24-05-2016 08:35

Witam serdecznie,
domyślam się że tytuł może być intrygujący i niezrozumiały, więc już tłumaczę o co chciałbym się zapytać. Tydzień temu zdecydowałem że czas na poważne zmiany w życiu i podjąłem decyzję o przeprowadzce 330 km (NIEDŁUGO SIEMA KRAKÓW! <3) od mojego miejsca zamieszkania, by się zresetować, zacząć od nowa. To długa historia, ale w tym temacie nieznacząca. Przez zbieg okoliczności okazało się że moja koleżanka miała podobny pomysł i stwierdziła że chętnie wyjedzie i zamieszka ze mną. I w tym momencie zaczyna się największy i najczęstszy problem. Pieniądze. impreza

Oczywiście obydwoje znajdziemy tam normalną pracę, ale jako że ja w czerwcu kończę 20 lat a ona 18 nie ma co liczyć raczej na highlife za zarobione tak pieniądze. I tutaj wkracza zarabianie przez internet. Napisałem "koleżanka z potencjałem" - i nie chodzi tu o to o czym myślicie (a na pewno nie tylko impreza) Mianowicie, owa koleżanka jest bardzo reprezentatywną i kreatywną osobą, prowadzi swój profil na instagramie gdzie ma ponad 25 tysięcy śledzących ją osób, aktywnych, w ciągu godziny zbiera 2500 serduszek. W ten sposób zarabia sobie jakieś drobne dzięki Instahash. Prowadzi również bloga na którym wrzuca głównie swoje zdjęcia z różnych sesji, recenzje kosmetyków i takie pierdoły (który wygląda raczej słabo i wcale nie jest promowany, ale ona nie zna się na jego technicznej strony, jedynie content). Ja również sobie dorabiam wciąż przez internet, ale nie jest to aktualnie raczej zbyt zorganizowane i systematyczne.

Jak się możecie domyślać, właśnie tak chcemy dorabiać. Nie wiem tylko co jest aktualnie najbardziej opłacalne jeśli chodzi o taki legalny, whitehatowy zarobek na blogu/youtube (szafiarki <3) i tak dalej, coś na czym można się rozwijać, koleżance sprawiałoby przyjemność z tego co robi a ja zajmowałbym się całą techniczną i nudniejszą częścią tego, a i dodatkowo sam zająłbym się subami, ppa, czymkolwiek w miarę stabilnym, zajmującym w przyszłości jak najmniej czasu i oczywiście dającym fajny przychód.

Wiem że plan jest niezły - i wiem że ma potencjał. Pomóżcie, doradźcie, zbesztajcie, cokolwiek! Huh


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - tomek019 - 24-05-2016 16:28

1. Nikt ci nie da swojego zlotego srodka zarobku na ktorym obecnie zarabia a jesli cos ci poradzi to wypalone do polowy nisze Smile
2. Zaden internetowy zarobek nie mozna nazwac stabilnym, jak i prace na etacie.
3. Jesli chcesz sie bawic dlugo w te klocki dzialaj na Yt/Fb/insta/blog na raz dodajac rozne filmiki

tapnięte


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - makecash - 24-05-2016 16:42

Skoro kolezanka ma jakis ludzi ktorzy ja obserwuja to mozesz napisac do mnie bo potrzebuje reklamy a moze sie dogadamy Smile


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - Bidbar96 - 24-05-2016 16:49

Zarejestruj sie w affiliancie, dużo pp sklepu z bizuteria ubraniami itd. Jesli koleżanka lubi pisac polecam gielde textow lub textbrookers, poczytaj o copywrittingu. Jesli dopiero zaczynasz z subami podetnę Ci skrzydła. Nie szukaj szczęścia na fb bo juz go tam nie znajdziesz.


A na poważnie to zróbcie sobie trójkę dzieci i juz pasyw 1500. Tylko pamietac! Glosujcie na PIS za 4lata bo jak ktos inny wygra to nici z pasywa. Dzieciaki zaniedbujcie to i MOPS sie dorzuci, a za hajs z neta balecik. Jerk2 musiałem Sad


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - MD96 - 25-05-2016 12:50

@tomek019 Oczywiście nie chodzi o złoty środek czy nisze - jedynie o wskazówkę które dziedziny zarabiania przez internet są warte zainteresowania się w naszej sytuacji. No dobra, niech nie będzie stabilny, tylko na ile da radę, im bardziej pasywny z czasem tym lepiej, to wiadome.
Co do YT/FB/Insta/Bloga to jest jakaś myśl, właśnie o czymś takim myślałem, tylko jeszcze nie wiem jakby to miało konkretnie wyglądać, żeby stworzyć z tego jakąś sensowną "markę".

@makecash.pl Dziękuję za propozycje, ale myślę o czymś poważniejszym i bardziej przyszłościowym! Big Grin

@Bidbar96 Zainteresuje się tym affilantem, bo tylko coś mi się zawsze obijało o uszy a nie wiem jak to konkretnie działa. Co do copywritingu, to zawsze fajna opcja żeby sobie dorobić, ale to również nie ma szerokich możliwości rozwoju. A do do subów, nie zaczynam, już troszkę na tym zarobiłem. I to w większości właśnie na fb! Ale wiem że to już lekko bezsensowne, będę musiał poszukać czegoś innego.
A z tego co wiem to dzidzi nie planujemy, ale wiadomo, zawsze jakiś plan! Jerk2


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - Dzipsiok87 - 26-05-2016 22:34

Revshare, BTC, i inne tego typu projekty ? Jak na tyle ludzi coś może z tego wyjść jakby to dobrze ugryźć Smile Blog to dobre wejście w temat bo pewnie już spory ruch na tym blogu ma + insta.


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - Takeo - 30-05-2016 23:54

vlogi na YT + partnerstwo Adsense


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - rachman - 31-05-2016 01:19

Cytat:Oczywiście obydwoje znajdziemy tam normalną pracę
Pracy tu sporo ale ze względu na studentów którzy często chcą popracować a nie pracować na stałe są to często prace krótkookresowe (duże rotacje), stawki czasami nadające się do skeczu do kabaretonu Wink Byle co za mało co szybko znajdziesz ale bez znajomości/szkoły/doświadczenia lub fuxa o stałą ładnie płatną pracę...
Odłóż kasy albo zrób pasywny dochód bo tu się fajnie bawi ale życie łatwe nie jest. Acha i nie przyjeżdżajcie przed dniami młodzieży... Wink


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - tomek019 - 31-05-2016 06:20

Proboj z tematami metoda Prób i bledow Wink

tapnięte


RE: Koleżanka z potencjałem i stały dochód - KXT - 31-05-2016 10:13

showup Smile