Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakoś to będzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jakoś to będzie (/Temat-Jakos-to-bedzie-133587)

Strony: 1 2


Jakoś to będzie - kewin2430 - 24-05-2016 00:13

Witam

Jestem nowy na forum, zarabianiem w internecie interesuję się w sumie od niedawna, moje doświadczenie kończy się na poradnikach i kilku groszach, zarobionymi w programie partnerskim Huh

Co dam od siebie?

Bilans zysków i strat z danego dnia, ciekawostki, własne spostrzeżenia, systematyczne uzupełnianie dziennika.

Czego oczekuje od Was?

Będę zadowolony gdy okażecie pomoc doradzania w pewnych kwestiach i sprowadzania na prostą drogę gdy coś będzie nie tak.

Programy w których będę zarabiał na początek
[Obrazek: 13285777_172343663167016_1284523401_n.jp...b534a60661] ZAROBEK(23-05-16)87 groszy

[Obrazek: pl.png]ZAROBEK(23-05-16)43 grosze
______________________________________________________________________



Przyszłość

Interesuję się złotą i srebrną biżuterią, mam zamiar w to inwestować. Gdy wyjdę na prostą i będę miał czyste konto finansowe zacznę również z domenami internetowymi i programem Cinstaller.
Facebook, telefony, serwery, to wszystko z czasem.


_________________________________________________
Kilka słów o mnie
Jestem 17 latkiem z większego miasta na zachodzie Polski, interesuję się grafiką komputerową, podróżowanie, chodzę na wyprawy z wykrywaczem metali (trochę już znalezione, kiedyś udostępnię bloga o tym, który powstał wczoraj). Jestem otwarty na nowe znajomości i robienie wspólnych interesów. Pozdro SmileSmile
________________________________________________

CIEKAWOSTKI
  1. Warren Buffett wieku 14 lat kupił 40 akrową działkę w Nebrasce, którą wydzierżawił Idea
    _____________________________________________________________________
  2. Złoto jest jadalne.
    Cena dania doprawionego wiórkami złota może zaskoczyć - 1 gram tego kruszcu może kosztować nawet 300 zł. Czy poprawia smak? Tego nie wiemy, ale naszemu zdrowiu na pewno nie zaszkodzi. Złote wiórki znajdziemy w Deserze lodowym The Grand Opulence Sundae Tongue


    _____________________________________________________________________
  3. Watykan to najmniejsze państwo świata. 0,44 km²to wielkość powierzchni Watykanu. Liczba ludności zmienia się i oscyluje około 800 osób, z tym że żadna z nich nie ma stałego zameldowania. Jest to duchowe centrum Kościoła Rzymskokatolickiego, oraz siedziba Papieża Smile.



RE: Jakoś to będzie - trybulski - 24-05-2016 07:15

Ciekawostka fajna. Naprawdę nie sądziłbym, że złoto można zajadać Smile

Życzę wytrwałości w prowadzeniu dziennika.

Mógłbyś się podzielić z nami, co już znalazłeś, a czego szukasz, jeśli chodzi o wykrywacza metali?


RE: Jakoś to będzie - stalowyzolnierz - 24-05-2016 07:17

Powodzonka i systematyczności Smile


RE: Jakoś to będzie - Adde - 24-05-2016 09:22

Powodzenia i wytrwałości! Byłoby super, gdybyś opisał jak wygląda praca z wykrywaczem metali i jakie skarby udało Ci się znaleźć Wink


RE: Jakoś to będzie - California - 24-05-2016 12:08

Powodzenia my friend! Smile


RE: Jakoś to będzie - Olszi - 24-05-2016 12:53

Na kubigo i mypay też zarabiam. Jako ,nowicjusz' pytaj jakby były jakieś problemy Smile

Dobrych zarobków Smile


RE: Jakoś to będzie - malena - 24-05-2016 19:57

Może jakieś zdjęcia w wypraw po złoto..?


RE: Jakoś to będzie - kewin2430 - 25-05-2016 01:19

Witam

Dziękuje za miłe słówka wsparcia co do zarabiania. Dostałem link do programu ClixSende, sprawdziłem go i postawię go obok Kubigo i MyPay. Tak poza tym skupiłem się trochę na facebooku, pododawałem znajomych, dołączyłem do kilku grup i takie tam duperele w sumie. Doszły mi dziś 3 darmowe startery od LycaMobile oraz 1 od Mobile Viking.
Gdyby akcje były odrazu potwierdzane podejrzewam że zarobki byłyby dwukrotnie większe, no niestety trzeba czekać. Coraz bardziej myślę o sieci CPA, mam sporo pomysłów na nisze, ale póki co pomyśle nad promocją.

__________________________________________________________

Co do wykrywacza, używanie nie jest skomplikowane, posiadam Garretta Ace 250, tzw.kanarek, posiada on kilka trybów:All-metal, Jewelry, Coins
, Custom, Relics.

Jak już pisałem mieszkam na zachodzie Polski a jak wiadomo działo się tutaj bardzo dużo jeśli chodzi o płaszczyznę wojen, przez co tereny są obfite w skarby. Więc łatwo się domyślić że skupiam się głównie na militarce (bronie, hełmy, odznaki, itd..) Niedługo zacznie się sezon wakacyjny, a ludzie nad morze przybędą i wiadomo, każdemu się coś zdarza zgubić LolLol.
Niestety Polskie prawo nie sprzyja detektorystom i rzeczy znalezione w ziemi należą do skarbu państwa, nic dziwnego, ale wielu poszukiwaczy podczas próby oddania skarbu do muzeum nie dostała nawet uścisku ręki, kończyło się na wizytach policji o 6 rano w mieszkaniach z powodem podejrzenia przywłaszczenia skarbu państwa, w najlepszym przypadku to ktoś dostał dyplom.
Przykład z Anglii, tam to raj dla poszukiwaczy, gdy coś znajdziemy w ziemi co ma wartość historyczną państwo to wyceni i złoży ofertę, każdy ma prawo do złożenia oferty, jeśli komuś nie podoba się oferta państwa po prostu przyjmuję tę od prywatnego kolekcjonera..
Jutro podrzucę zdjęcia z ostatniego wypadu, kilka łusek i głowica od.. sami zobaczycie. Jeśli macie pytanie to zapraszam, chętnie odpowiem!Smile




[Obrazek: 13285777_172343663167016_1284523401_n.jp...b534a60661] STAN KONTA(24-05-16)1.18zł

[Obrazek: pl.png]STAN KONTA(24-05-16)1,02zł

[Obrazek: ClixSenseLogo2.png]STAN KONTA(24-05-16)0.87$

Reflinki
http://www.clixsense.com/?9249201
http://www.myearn.com/?ref=284040&subid=
https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/38680/code/d692938bafade3b/

Nie mam pojęcia czy trzeba dać też czyste linki, jeśli tak to po prostu usuńcie treści po ostatnim ukośniku wraz z nim.





______________________________________________________________________



________________________________________________

CIEKAWOSTKI
  1. Podczas 2 Wojny Światowej na Szczecin spadły 782 tony bomb Rolleyes
    _____________________________________________________________________
  2. Theodore John Kaczynski, znany jako Unabomber, amerykański matematyk i terrorysta. Pochodzi z rodziny o polskich korzeniach, jego dziadkowie byli Polakami, Charakteryzuje się wysokim ilorazem inteligencji – jego iloraz inteligencji wynosi 170 w skali Stanforda-Bineta. Swoje bomby wysyłał w starannie wykonanych przez siebie drewnianych pudełkach, oznakowanych literami „FC” (Freedom Club, czyli „klub wolności”). W ciągu prawie 18 lat od jego bomb zginęły trzy osoby, a dwadzieścia dziewięć zostało rannych. Aresztowany został 3 kwietnia 1996 roku. W 1998 roku został skazany na karę dożywotniego więzienia. Przed atakami terrorystycznymi z 11 września 2001 roku był symbolem terroryzmu w Stanach Zjednoczonych. https://pl.wikipedia.org/wiki/Theodore_Kaczynskiimprezaimpreza


    _____________________________________________________________________
  3. Carandiru to największe byłe więzienie w Sao Paulo, w którym jednocześnie przebywało do 30 000 tys. więźniów. Znajdowało się w dzielnicy Carandiru, stąd jego nazwa. W 1992 roku doszło do masakry gdzie zginęło 111 skazańców z ręki policjantów tłumiących protest więźniów. W 2002 roku więzienie zostało zamknięte, a następnie wyburzone. Uważa się, że w 46 letniej historii więzienia doszło do ponad 1300 zgonów. Oprócz wszechobecnej przemocy, więzienie charakteryzowała epidemia AIDS, gdzie 1 na 5 osadzonych był nosicielem wirusa HIV. SexSex

[/quote]


RE: Jakoś to będzie - full2000 - 25-05-2016 17:49

Fajne te Ciekawostki, życzę Ci powodzenia bo już na starcie widać dobrze prowadzony dziennik ! Smile


RE: Jakoś to będzie - kewin2430 - 26-05-2016 11:46

Witam

[font=Arial]Wolna środa, trochę poimprezowałem, ale nie zapomniałem poklikać! Stwierdzam ze szczególnie spodobał mi się serwis ClixSense, większy zysk mniejszym nakładem pracy, a na MyPay czy Kubigo trzeba się trochę poklikać żeby zyskać. W następnym poście dodam rubrykę z celami jakie sobie stawiam w najbliższym czasie.
__________________________________________________________

[Obrazek: 330aef_8a88de50b36a4eaea961c714100b6aeb.png] STAN KONTA(25-05-16) 1.62zł



[Obrazek: pl.png] STAN KONTA(25-05-16)2.02zł

[Obrazek: ClixSenseLogo2.png]STAN KONTA(25-05-16) 1.85$

Reflinki
http://www.clixsense.com/?9249201
http://www.myearn.com/?ref=284040&subid=
https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/38680/code/d692938bafade3b/

Nie mam pojęcia czy trzeba dać też czyste linki, jeśli tak to po prostu usuńcie treści po ostatnim ukośniku wraz z nim.




Ps. małe problemy z kolorami i wielkoscią tekstu, pózniej naprawię.
______________________________________________________________________



________________________________________________

[size=xx-large][color=#FFFFFF]CIEKAWOSTKI
  1. Adolf Hitler Chciał zlikwidować w Niemczech chrześcijaństwo. Zdaniem nazistów było ono jedynie żydowską bajką. Zamiast niego wódz III Rzeszy planował wprowadzić nową religię niemiecką. Angel Więcej-http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/08/20/prywatne-zwierzenia-zastepcy-hitlera/
    _____________________________________________________________________

  2. Jeszcze przed wybuchem reaktora w czarnobylskiej elektrowni bywały problemy z trzecim i czwartym reaktorem, o czym informują odtajnione w 2003 r. dokumenty z archiwów KGB. 121 dokumentów z lat 1971-1988 skrywa raport z 1984 roku, który wyszczególnia problemy trzeciego i czwartego reaktora, a także opisuje złą jakość części sprzętu przysłanego z jugosłowiańskich fabryk. W dokumentacji znaleźć można także raporty o awariach w 1982 r. w wyniku których zostały uwolnione niewielki dawki promieniowania.
    Materiały mówią także o zdarzających się systematycznie nadużyciach w trakcie budowy i późniejszego działania elektrowni. Rolleyes

    _____________________________________________________________________
  3. Na ile wyceniano "dorobek" Ala Capone W 1927 r.? Rząd USA uznał, że "Człowiek z blizną" zarządza majątkiem o wartości 100 milionów dolarów. Warto zaznaczyć, że w przeliczeniu na dzisiejszą wartość tej waluty suma ta wynosi blisko 1,3 miliarda "zielonych".



[/quote]