Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam trochę czasu.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mam trochę czasu.. (/Temat-Mam-troche-czasu-133577)

Strony: 1 2 3


Mam trochę czasu.. - Yolotoja - 23-05-2016 20:52

Wiem, ze taki temat już jest w tym dziale, ale nie mogłem wymyslic innego Sad.
A więc jak w temacie. Mam trochę czasu i chcialbym zarobic, dlatego możecie mi pisać na PW oferty współpracy/zarobku.
Będę próbował prawie wszystkich metod zarobkowych Smile
Mam akurat cały tydzień wolny , czyli dziennie ok. 5 godzin (chyba duzo).
A w najbliższym czasie zbliżają się wakacje, tak więc zostaje mi tydzień do końca roku gimnazjalnego (jestem w 1 gimnazjum TAK!).
NO CZYLI MAM CZAS. PRZYJMUJE OFERTY Z SERWISAMI (wyłącznie) POLSKIMI Smile


RE: Mam trochę czasu.. - DonWestbam - 23-05-2016 20:56

Warto by było dopisać co umiesz Tongue Bo z tego co rozumiem to z chęcią przytulił byś 50% hajsu który zarobi ktoś Big Grin


RE: Mam trochę czasu.. - Hopekk94 - 23-05-2016 21:00

napisalem pw z propozycja roboty dla ciebie
bedziesz zarabial na fb


RE: Mam trochę czasu.. - Groem - 23-05-2016 21:02

Dokładnie tak jak opisał kolega wyżej, opowiedz nam coś o sobie a coś się znajdzie. Pamiętaj, że na tym forum jest masa ludzi, który z miłą chęcią dosłownie poprowadzą Cię za rękę. Tak więc mała autoprezentacja i jedziesz Cool


RE: Mam trochę czasu.. - richbutterfly - 23-05-2016 21:23

(23-05-2016 21:02)Groem napisał(a):  Dokładnie tak jak opisał kolega wyżej, opowiedz nam coś o sobie a coś się znajdzie. Pamiętaj, że na tym forum jest masa ludzi, który z miłą chęcią dosłownie poprowadzą Cię za rękę. Tak więc mała autoprezentacja i jedziesz Cool

Dokładnie, a jak zaczynasz to lepiej znajdź sobie "mentora", poczytaj forum, jak Cię dany sposób zainteresuje to napisz do osób które pomagają Wink


RE: Mam trochę czasu.. - Yolotoja - 23-05-2016 21:40

Tak, a więc próbowałem na Leadmore.pl, ale strasznie dużo roboty z tym i jeszcze oszukuje, a ja nie chce oszukiwać ludzi. (Tak).
Zarabiam też teraz na smartfonie(apka NewLifeButton) i będę próbował na Gralpy, gdy dodadzą nowe gifcardy.

W jakich dziedzinach bym się odnajdywal?

Hmmm... Pomyślę. No nwm. Jestem taki prawie Nowy. No i dopiero zaczynam.
Umiem wygrywać w konkursach. (Chyba każdy umie). Umiem grać w gry i chyba w takiej dziedzinie bym się odnalazł.

No i w dziedzinach apek na na androida , gdzie mozna zarabiac.


RE: Mam trochę czasu.. - armada23 - 23-05-2016 21:44

Pierwsze co zrob to odinstaluj ta aplikacje New Life button chyba nie czytasz komentarzy.. Aplikacja nie wyplacalna nikt ci już nie zapłaci ani grosza, aby autor zarabia dzięki tobie na reklamach, poczytaj komentarze w sklepie play

Co do drugiego sam chętnie przyjmę zlecenia na wszystko i wszędzie zawsze czas się znajdzie Smile


RE: Mam trochę czasu.. - Stworkowaty - 23-05-2016 21:45

Masz zmienne IP? Pisz.


RE: Mam trochę czasu.. - Veres - 23-05-2016 22:02

Nie napisze do Ciebie bo i tak masz spam na skrzynce Lol


RE: Mam trochę czasu.. - Yolotoja - 24-05-2016 13:39

Aktualne!

Można pisać na pw oferty