Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukany przez Dan!el - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszukany przez Dan!el (/Temat-Oszukany-przez-Dan-el-133575)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszukany przez Dan!el - Captain - 03-07-2016 14:04

Ciekawe, że oszust na pp miał na imię na tym PayPalu Daniel. Czyżby tak solidnie przygotował się do oszustwa? No nie wiem...

I ponoć prowadziłeś dziennik pracy z adfly i shorte, a tam o ile się nie mylę wypłacają chyba tylko na PayPal? A twierdzisz, ze nie masz i nie miałeś PayPala...


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 14:07

Prowadziłem ale nigdy kasy nie wypłacałem bo zacząłem tam i zaraz skończyłem. Możliwe ze w mojej skrzynce znalazł dane jak szykiryki wysyłałem. Lechoo ja nie wiem co to s ogóle co wstawiłeś. Ludzie to nie byłem ja. Niech policja szuka po IP i go znajda i odpowie za wszystko.


RE: Oszukany przez Dan!el - radek0389 - 03-07-2016 14:48

Na początek, to niech moderator/admin sprawdzi IP z jakim było logowanie na forum, można wywnioskować czy są jakieś anomalia, proxy itp. Potem kolejne kroki można podjąć.


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 14:49

Jutro zgłaszam sprawę na policję. Wujek jest policjantem to jutro postaram sie dowiedzieć co mogę zrobić i postaram sie wam przekazać informacje na forum. Proszę o cierpliwość.


RE: Oszukany przez Dan!el - MaLiN - 03-07-2016 14:57

(03-07-2016 14:48)radek0389 napisał(a):  Na początek, to niech moderator/admin sprawdzi IP z jakim było logowanie na forum, można wywnioskować czy są jakieś anomalia, proxy itp. Potem kolejne kroki można podjąć.

Ja niestety nie mam możliwości sprawdzenia IP z ostatniego logowania, jednak już info poszło do ekipy w tej sprawie.


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 15:03

Bardzo dziękuje i czekam na informacje.

Sprawę juz zrelacjonowałem wujowi, jak mi odpisze co mogę z tym zrobić i jak uwalić tego gnoja to dam wam tu znać. Smile


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 05-07-2016 16:07

I co z logami? U mnie wujas na razie milczy


RE: Oszukany przez Dan!el - piotrekprorok - 05-07-2016 16:43

@[Bewin] to po Twojej stronie stoi wyjaśnienie sytuacji i ewentualny zwrot kradzionych pieniędzy.
Jak to napisał @[Hybrid1990], na forum panuje zasada że w takich sytuacjach winna jest osoba która nie upilnowała swojego konta i to ona musi oddać skradzione $.
Przecież to nie wina osób oszukanych, że nie dopilnowałeś swojego konta, prawda?

Każdy może kraść pieniądze a potem tłumaczyć się, że to był włam na konto.


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 05-07-2016 16:45

Ale ja nie będę oddawał pieniędzy których nie wziąłem. Wszystkie zabezpieczenia da sie złamać to jeśli zabezpieczyłbym sie na wszelkie możliwe sposoby a i tak by do mnie sie włamano to tez byłaby wina moich zabezpoeczen? Nie oddam pieniędzy bo ich nie ukradłem i nie jestem złodziejem. Pisze do administracji o te logi zeby zobaczyć jak to wyglada.


RE: Oszukany przez Dan!el - Hybrid1990 - 05-07-2016 17:23

Bewin / Dan!el ale nie masz jak udowodnić że to nie ty
logi od administracji w niczym nie pomogą, bo w czym by miały niby pomóc ?
przecież sam mogłeś się zalogować poprzez inne IP, skąd administracja ma wiedzieć czy należy one do oszusta ?

jedyne co możesz zrobić to zagadać do poszkodowanych i zgłosić sprawę razem na policję

osk4rr został oszukany na 49 $ (około 195 zł)
lechoo na 25 € (około 111 zł)
Captain na 200 zł

w sumie 506 zł
do tego dochodzi włam na konto i podszywanie się

znajdą oszusta to będziesz czysty

http://screenshot.sh/m7PhVePtWn6Gh

Lajf is brutal Sad