Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukany przez Dan!el - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszukany przez Dan!el (/Temat-Oszukany-przez-Dan-el-133575)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszukany przez Dan!el - Captain - 25-05-2016 19:57

Na razie to on ma jeszcze niecały tydzień na oddanie tej pożyczki. Może jeszcze to zrobi, może przeczyta ten temat i to przemyśli. Zobaczymy.
A jeśli nie to wtedy...


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 12:41

Witam. Byłem za granica i nie miałem okazji odpisać. Dostałem bana i zastanawiałem sie za co, teraz znalazłem przyczynę. W życiu nie zajmowałem sie BTC, nigdy nic nie kupowałem i sprzedawałem w tej dziedzinie bo sie nie znam. GG mam całkowicie inne. Ewidentne jest tutaj pomyłka z osobami. W życiu nikogo nie oszukałem. Proszę podać mi numer gg tej osoby z która rzekomo pan pisał. Nie wiem kompletnie o co chodzi w dodatku widzę ze jeszcze ktoś niby został przeze mnie oszukany, to jest ewidentna pomyłka tylko nie wiem jak mam teraz to udowodnić. Niech sie pan zgłosi do firmy GG o prośbę podania danych do tej osoby z która pan pisał a ja mogę podać na priv moje. Czekam za odpowiedzią bo nie chce miec nieprzyjemności za nic.


Majka, jeśli chcesz to na priv wyślę ci historie mojego konta bankowego bo chyba inaczej nie uda mi sie wybronić z tego.

Po za tym to nie moj numer GG. Sprawdziłem screeny które zostały tutaj wstawione i to nie ja pisałem, w przelewie to nie moj adres e-mail. Dostałem wlama na konto jak nic. Proszę o kontakt, udostępnię wszystkie dowody na moja obronę bo nie dam sie wrobić.


RE: Oszukany przez Dan!el - Robaczek12 - 03-07-2016 12:46

Widze ze ciekawie się robi . Lece do sklepu kupić wódkie bo ostro bedzie


RE: Oszukany przez Dan!el - Obywatel - 03-07-2016 13:23

(03-07-2016 12:41)Bewin napisał(a):  Niech sie pan zgłosi do firmy GG o prośbę podania danych do tej osoby z która pan pisał a ja mogę podać na priv moje.

Majka, jeśli chcesz to na priv wyślę ci historie mojego konta bankowego bo chyba inaczej nie uda mi sie wybronić z tego.

Dostałem wlama na konto jak nic. Proszę o kontakt, udostępnię wszystkie dowody na moja obronę bo nie dam sie wrobić.

Jakie dane od GG? Żadnych danych przy rejestracji nie podajesz, najwyżej mogą podać IP z którego dana osoba się logowała. I to wtedy, jak zgłosisz to na policję.

Konto bankowe? Przecież przelew szedł na paypal....

Włam na gg, forum, oraz paypal.... Cóż za zbieg okoliczności....


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 13:23

Proszę kogoś o pomoc. Przedstawię każdy potrzebny dowód. Tylko nie wiem co potrzebujecie.

Obywatel, nie wiem jak mam to teraz odwodnić dlatego chce sie was zapytać co mam dać. Ja nawet paypal nie mam. Chłopie nigdy nikogo nie oszukałem i nie dam sobie tego wcisnąć. Śmiało proszę zgłaszać na policję, niech sprawdza IP tego gnoja i go znajda bo płacić za niego nie będę.


RE: Oszukany przez Dan!el - Stworkowaty - 03-07-2016 13:43

Ogólnie z tego co słyszałem jeżeli ktoś włamał Ci się na konto i oszukal kogoś to tez Twoja wina bo nie zadbales o bezpieczeństwo hasła. (Jakiś policjant kiedy mi to mówił jak byłem zeznawać na temat jakieś sprawy, juz nie pamiętam.)

A z udowodnieniem niewinnosci będzie ciężko, do tego po takim czasie.. ale jeżeli masz stałe ip to chyba można sprawdzić czy byly logowania z innego ip.


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 13:45

Używam tylko IP moje stałego w domu i stałego w domu u dziewczyny.


RE: Oszukany przez Dan!el - Stworkowaty - 03-07-2016 13:47

To wyślij PW do MLN albo kogoś żeby ogarneli z jakiego IP było logowanie wtedy (pierw podaj IP swoje i dziewczyny) i się zobaczy.


RE: Oszukany przez Dan!el - Bewin - 03-07-2016 13:50

Okej. Zaraz to zrobię.


RE: Oszukany przez Dan!el - lechoo - 03-07-2016 14:02

A co powiesz na to?

[Obrazek: Screenshot_1.jpg]
[Obrazek: Screenshot_2.jpg]
[Obrazek: Screenshot_3.jpg]
[Obrazek: Screenshot_4.jpg]
[Obrazek: Screenshot_5.jpg]
[Obrazek: Screenshot_6.jpg]

To jaki był sposób na wykorzystanie PSC?