Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]$$$ na paypal na restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]$$$ na paypal na restocku (/Temat-Rozwiazane-na-paypal-na-restocku-13357)



[Rozwiązane]$$$ na paypal na restocku - kawkaman - 11-09-2010 11:43

Witam.
Mam 3 pytania.
Kiedy będzie kolejny restock dla każdego?
Co to jest z-lister?
Czy podczas restocku jest mozliwość że nie zdążę zamówić kasy na paypal?

pozdro.


RE: $$$ na paypal na restocku - pitfromhell - 11-09-2010 11:48

1) nie wiadomo
2) Jest to status, który otrzymujesz jak zaprosisz minimum 20 znajomych
3)Jest większa możliwość ze nie zamówisz, niż zamówisz ;P


RE: $$$ na paypal na restocku - Miu - 11-09-2010 12:31

1)zapewne dla wszystkich nie bedzie juz restocku,PTZplace(miejsce wykupu nagród)będzie otwarte 24/7,ale jeszcze nie wiemy jak to będzie wyglądało
2)dokładnie jak napisał kolega wyżej status który otrzymujesz za zarejestrowanie się z twojego polecenia 20 znajomych.Z-listerzy otrzymują podwójne punkty za wszystko co robią na stronce
3)Jeśli skierujesz się od razu po PP 25 to nie powinieneś mieć problemu.te powyżej 50$ schodzą juz bardzo szybko...


RE: $$$ na paypal na restocku - Bolt - 11-09-2010 12:32

3) Zawsze jest możliwość że nie zdążysz. Ja na swoim drugim restocku miałem już 25$..


RE: $$$ na paypal na restocku - kawkaman - 11-09-2010 16:17

bo właśnie chcę nacelować na 25$ Smile
Moglibyście mi jeszcze powiedzieć jak przejśc przez restock bez zgrzytów? Mam przeglądarkę Google chrome. Jeśli trzeba mozillę to moge doinstalować tylko muszę wiedzieć co ściągnaći jak poustawiać żeby wszysko poszło gładko.

Przepraszam za te prośby ale na tym forum w dziale boty jest taka kaszana że ja jako świerzy użytkownik się w tym w ogóle nie łapię. Prosze o jakąś szczegółową instrukcję co i jak.
Pozdro.


RE: $$$ na paypal na restocku - Bolt - 11-09-2010 16:20

W dziale poradniki znajdziesz link do taskera - będzie bardzo przydatny do wypełniania formularza. Jak ci się uda to bym ci radził kupić program lrc pro (7$). Program wybiera nagrode i wypełnia dane ty tylko piszesz capchty i wybierasz kategorię. Nim można spokojnie 150-200$ zamówić (o ile restock nie będzie taki jak ostatnio Sad). Na razie pobierz wersję free, odświeża ptzplace co 3 sekundy i w czasie restocku uruchomi ci ptzplace Wink


RE: $$$ na paypal na restocku - kawkaman - 11-09-2010 18:33

a skąd to pobrać?


[Rozwiązane]$$$ na paypal na restocku - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.