Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. (/Temat-Inwestycja-we-mnie-warto-sprawdzic-Twoje-warunki-133565)

Strony: 1 2


Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - patulsky1337 - 23-05-2016 17:13

Cześć,

planuje otworzyć ponownie swoją zawieszoną działalność gospodarczą, jednak będę do tego potrzebował trochę funduszy na start ( coś rzędu 8-10 tys.) na sprzęt informatyczny.

Niestety po ostatnich dużych wydatkach jakie mnie spotkały takich pieniędzy nie posiadam a już chciałbym zacząć działać.

Na początku jednak zapytam się- czy ktoś dysponowałby taką kwotą na inwestycje? Jeśli ktoś taki by się znalazł wtedy ewentualnie dogadalibyśmy się na temat warunków, tak, żeby odpowiadały obu współpracującym stronom.

Kwota w 90% pójdzie na dobra fizyczne ( w postaci sprzętu itp.) reszta na koszty związane z utrzymaniem firmy na początku jej reaktywacji.

Plan otwarcia firmy i wygenerowania z niej dochodu jest w dużym stopniu pewny, prowadziłem firmę prawie rok z średnim łącznie dochodem ~1900 zł MSC ( na rękę, po odliczeniu wszystkich opłat i ZUS-u) i to na jednym sprzęcie.

W razie ewentualnych niepowodzeń na początku prowadzenia firmy i jakbym nie mógł spłacać zadłużenia mojemu inwestorowi z dochodów mojej działalności gospodarczej- posiadam zabezpieczenie w postaci umowy do końca roku jako pracownik infolinii Banku BGŻ ( odnawiana pod koniec roku na rok kolejny) i dochody dodatkowe z Internetu rzędu 1442 zł ( kwota średnia obliczona ze wszystkich dochodów z Internetu przez ostatnie 3 miesiące). W 20% jest to posiadany własny serwis. Reszta to inwestycje towarowe.

Odbywało by się to na podstawie "pożyczki prywatnej", oczywiście w przypadku braku zaufania, że naprawdę będę spłacał zadłużenie- na żądanie inwestora po podpisaniu umowy cywilno-prawnej czy innego zabezpieczenia inwestycji.

Nie polecać mi chwilówek, kredytów. Korzystałem kilka razy z takich serwisów itp. i nie chce prawie oddawać 2 krotnej kwoty pożyczki.

O to moje propozycje ( jak najbardziej do negocjacji):

8 000 zł na 18 MSC- rata 650 zł MSC, całkowity zysk: 3700 zł.
10 000 zł na 18 MSC- rata 800 zł MSC, całkowity zysk: 4440 zł

Dodam, że posiadam dobrą historię kredytową, brak zadłużeń i zajęć komorniczych, spłacone 1 kredyt w BZ WBK i 7 przedterminowych pożyczek na Finansowo.pl i 12 na Vivus.pl ( łącznia kwota spłaconych wszystkich zazdłużeń jest rzędu ~40 tys.) Aktualnie spłacam tylko jeden kredyt z ratą 197 msc- ostatnia w listopadzie tego roku.

Większych lub mniejszych kwot nie potrzebuje więc za takie propozycje od razu podziękuje. Smile

Dzięki za uwagę.

@edit

Zapraszam również do kontaktu na GG i PW.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - ShuQi - 23-05-2016 21:09

Witaj.

Zakra/Zakramini.

Temat:

http://zarabiam.com/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704


Jeżeli pożyczka to tutaj szukaj chętnych na udzielenie Wink


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - patulsky1337 - 23-05-2016 21:58

(23-05-2016 21:09)ShuQi napisał(a):  Witaj.

Zakra/Zakramini.

Temat:

http://zarabiam.com/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704


Jeżeli pożyczka to tutaj szukaj chętnych na udzielenie Wink

I czekać wieki na inwestorów? Zresztą pisałem, że pożyczałem na finansowo.pl ( serwis opierający się na tym samym) i ciężko tam pożyczyć kwoty 1500+ a co dopiero 10 tys. musiałbym budować długo opinie i oceny. Po drugie chce współpracować z jednym człowiekiem na jasnych zasadach a nie czekać na nie wiadomo ile inwestorów, który każdy z nich dorzuci jakieś grosze do mojego wniosku, aż w końcu dozbiera się żądana kwota. Już szybciej odłożę w ten sposób sam.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - malena - 24-05-2016 13:16

Witam. Jak założysz profil w Kokosie daj namiar, chętnie zainwestuje, ostatnio zainwestowałam 500 złotych i windykacja.., ale wierzę, że teraz będzie inaczej. W moim przypadku może to być 1000 złotych na max. 6 miesięcy. Za 6 miesięcy mam zamiar kupić mieszkanie i chciałabym aby te pieniądze wróciły z procentem. Niestety, nie więcej, mam ograniczone zaufanie, poza tym uważam, że zawsze jest lepiej, kiedy ryzyko ponosi kilka osób.. Napisz czym dokładnie zajmuje się Twoja firma, gdzie?


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - patulsky1337 - 24-05-2016 13:30

(24-05-2016 13:16)malena napisał(a):  Witam. Jak założysz profil w Kokosie daj namiar, chętnie zainwestuje, ostatnio zainwestowałam 500 złotych i windykacja.., ale wierzę, że teraz będzie inaczej. W moim przypadku może to być 1000 złotych na max. 6 miesięcy. Za 6 miesięcy mam zamiar kupić mieszkanie i chciałabym aby te pieniądze wróciły z procentem. Niestety, nie więcej, mam ograniczone zaufanie, poza tym uważam, że zawsze jest lepiej, kiedy ryzyko ponosi kilka osób.. Napisz czym dokładnie zajmuje się Twoja firma, gdzie?

Przepraszam, czytałaś/eś może mój post wyżej?

Podziękuje za propozycję. Na kokosie się nie zarejestruje bo jak mówiłem zależy mi na czasie a nie chce pół roku czekać na zebranie pieniędzy. Jeśli do końca miesiąca się nikt chętny nie znajdzie prawdopodobnie albo odłożę pieniądze sam albo chcąc nie chcąc wezmę kredyt w banku.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - kuli - 24-05-2016 13:50

Wziąć kredyt w banku to najprostsze co możesz zrobić. Wszystko inne wiąże się z tym że czekasz na inwestora - może dzień a może rok.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - patulsky1337 - 24-05-2016 14:01

(24-05-2016 13:50)kuli napisał(a):  Wziąć kredyt w banku to najprostsze co możesz zrobić. Wszystko inne wiąże się z tym że czekasz na inwestora - może dzień a może rok.

Kolejna osoba, która niedoczytała Big Grin

Może i najprostsze ale wiąże się z tym dużo papierów i koszt też zazwyczaj większy. Dodatkowo chce dam komuś możliwość zarobku fajnych pieniędzy.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - kuli - 25-05-2016 21:19

To daj znać jak kogoś znajdziesz.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - Lajkus - 26-05-2016 08:56

Napisz mi na pw skąd jesteś Smile


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - patulsky1337 - 26-05-2016 15:38

(26-05-2016 08:56)Lajkus napisał(a):  Napisz mi na pw skąd jesteś Smile

Oczywiście, już odpisałem. Wink