Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal gamingowy z postami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Portal gamingowy z postami (/Temat-Portal-gamingowy-z-postami-133553)

Strony: 1 2


RE: Portal gamingowy z postami - lolek95 - 25-05-2016 14:33

Krece, tzn. że nie mam tej strony fizycznie? Czy co? Bo nie wiem co autor ma na mysli, piszac ww. Zdania?


RE: Portal gamingowy z postami - Takimyk - 25-05-2016 15:27

Zacznijmy może od tego co ty chcesz w ogóle sprzedać ? Cms to WP, czyli rzecz darmowa, szablon nulled, czyli go też nie sprzedajesz, hostingu brak, o domenie ani słowa, jedyne co dotychczas udało się ustalić to, to że w skład sprzedawanego przedmiotu wchodzą treści skopiowane za pomocą scrapera zawarte w postach i brak ruchu na stronie (to już siła dedukcji,- brak statystyk, ledwo 600 wyników w google dla domeny jak to piszesz z kilku miesięcznym stażem).


RE: Portal gamingowy z postami - lolek95 - 25-05-2016 15:56

Strona ma 600 wyników, bo i tyle ma postów.
Cena zawiera również domenę.

Jak ktoś chce to i szablon spolszczony.

Ostatnio ktoś sprzedawal scrappera za 150,- . A jak widać za stronę z tyloma postami 50,- to nie jest wygórowana kwota. Ba, myślę że 100,- taka cena nie jest.


RE: Portal gamingowy z postami - Ascoran - 25-05-2016 17:16

eh, wiesz że bez statystyk strona jest warta równe 0zł?
Cokolwiek na niej zrobiłeś samemu albo kupiłeś?


RE: Portal gamingowy z postami - lolek95 - 25-05-2016 17:22

Nie no sprzedaje tylko miejsce na stronę. XD


RE: Portal gamingowy z postami - Takimyk - 25-05-2016 18:59

(25-05-2016 15:56)lolek95 napisał(a):  Strona ma 600 wyników, bo i tyle ma postów.

Z tymi wynikami w google to nie do końca tak jest że masz tyle wyników ile postów dodałeś ^^ można mieć 5 postów na blogu i 50 000 wyników dla domeny w google Tongue

Cytat:Ostatnio ktoś sprzedawal scrappera za 150,- . A jak widać za stronę z tyloma postami 50,- to nie jest wygórowana kwota. Ba, myślę że 100,- taka cena nie jest.

No sprzedawanie scrapera, który służy do przewalania z innej strony, a sprzedawanie wordpressa na którym użyto scrapera to całkowicie różne kwestie Wink Chyba że sprzedajesz jeszcze jakiś customowy scrapper ?

Cytat:Cena zawiera również domenę.

Coś więcej o tej domenie ? Na ile opłacona, gdzie ?


RE: Portal gamingowy z postami - lolek95 - 25-05-2016 19:10

Opłacona do maja 2017.

Zakończona aukcja.


Portal gamingowy z postami - Klin - 25-05-2016 19:15

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.