Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi (/Temat-SerwisSMS-spelniajacy-okreslone-wymogi-133547)

Strony: 1 2 3


SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - fejQ - 23-05-2016 08:55

Witam.

Od jakiegoś czasu próbuję sił na subskrypcjach. Ciągle szukam tego najlepszego serwisu (najlepszego czyli takiego który spełnia moje wymogi)

Zależy mi aby serwis:
-zliczał leady nawet te z pustego konta
-aktualizował statystyki na bieżąco

W skrócie chodzi mi o to, bym miał naliczaną prowizję za każdą aktywację niezależnie od tego czy użytkownik w chwili rejestracji posiada środki na koncie, oraz przy mojej niszy zależy mi aby leady były widoczne w statystykach odrazu po rejestracji.

Z dotychczasowych serwisów, ktore testowałem tylko 2 spełniają warunek zlicznia leadów mimo pustego konta. Są to leadmore oraz leadnow. Niestety ten drugi czyli leadnow nie spełnia drugiego warunku otóż po aktywacji lead w statystykach widnieje dopiero ok 30 min po rejestracji.

Tak więc proszę o wskazówki jaki serwis spełnia te dwa kryteria


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - Toskan - 23-05-2016 09:52

Ale kombinujesz Wink odp. Do Twojego pytania to...LM.


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - fejQ - 23-05-2016 09:59

też tak myśleSmile Leasmore chyba jest najlepszym tego typu serwisem (patrząc na moje potrzeby). jako jedyny z tych ktore znam spełnia te 2 kryteria i w dodatku ma dużą stawke


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - Toskan - 23-05-2016 10:10

Domyslam sie jaki mssz plan dzialania, Tylko zebys sobie problemow nie narobil z tymi 'pustymi kontami' Wink. Skoro dostawales zywa $ to ja wolalbym zostac przy tym. Ale co ja tam wiem... Tongue powodzenia!


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - DaviD1997PL - 23-05-2016 10:23

Leadnow.


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - Toskan - 23-05-2016 10:25

@up przeciez napisal, ze statystyki/leady maja byc w czasie rzeczywistym. Leadnow tego nie ma.


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - mahuzz - 23-05-2016 10:26

(23-05-2016 10:23)DaviD1997PL napisał(a):  Leadnow.

LeadNow zlicza puste leady?


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - fejQ - 23-05-2016 11:14

(23-05-2016 10:10)Toskan napisał(a):  Domyslam sie jaki mssz plan dzialania, Tylko zebys sobie problemow nie narobil z tymi 'pustymi kontami' Wink. Skoro dostawales zywa $ to ja wolalbym zostac przy tym. Ale co ja tam wiem... Tongue powodzenia!

Smile noo jeśli masz na myśli zakup pustych starterów i nabijanie sztucznych leadow to nie, nie o to mi chodzi Smile


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - Martin676 - 23-05-2016 11:32

Ręczne wpisywanie numeru oraz pinu również nie wchodzi do końca w grę. Leadmore może zarzucić Ci fakt, że użytkownik nie miał możliwości zapoznania się z regulaminem...Z głową wszystko rób Tongue


RE: SerwisSMS spełniający okreslone wymogi - Assasinoo - 23-05-2016 11:34

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Zakładasz tematy, sam sobie potem odpowiadasz na zadane pytanie i dodajesz dużo emotek
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile