Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? (/Temat-Suby-z-odnowieniami-ktory-serwis-najlepszy-133529)



Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - aero2 - 22-05-2016 16:50

Witam.

Który serwis waszym zdaniem, ma najlepsze suby z odnowieniami, jeśli chodzi o zysk co każde odnowienie?

Czy tak naprawdę dużo wpada z tych odnowień subów, czy lepiej na jednorazowych subach jechać cały czas?


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - mahuzz - 22-05-2016 16:52

Eforsa, pomimo słabej częstotliwości i skuteczności wpada cos.


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - dzejkobs - 22-05-2016 17:26

Witam @[aero2] Wink Ja osobiście polecam FastLead.pl. Z odnowień co tydzień mam około 500 złotych więc po pewnym czasie można sobie wypracować fajny dochód "pasywny" Wink


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - mahuzz - 22-05-2016 18:35

(22-05-2016 17:26)dzejkobs napisał(a):  Witam @[aero2] Wink Ja osobiście polecam FastLead.pl. Z odnowień co tydzień mam około 500 złotych więc po pewnym czasie można sobie wypracować fajny dochód "pasywny" Wink
o cholera jaki zarobek w tym tygodniu :O ciekawi mnie czy to szeptana reklama, czy rzeczywista świetność serwisu


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - aero2 - 05-10-2016 09:11

Odświeżam, szukam serwisów z subami 4,92 zł zapis i odnowienie.


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - fusek - 05-10-2016 09:28

(05-10-2016 09:11)aero2 napisał(a):  Odświeżam, szukam serwisów z subami 4,92 zł zapis i odnowienie.

A sa takie?

Eforsa ma chyba taka stawke. Subservices.pl ma 3.69 brutto z odnowieniem.


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - nitek44 - 05-10-2016 11:41

Zapraszam do mojego zestawienia, tutaj masz wypisane stawki: zestawienie serwisów


RE: Suby z odnowieniami, który serwis najlepszy? - AnnaKa - 05-10-2016 11:44

Ja osobiście polecam Lead Network są dwie stawki do wyboru. Odnowienia wpadają naprawdę fajnie a co najważniejsze możesz sprawdzić ile masz aktywnych subskrypcji włączonych!