Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) (/Temat-Zarabiac-2000zl-miesiecznie-133506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 08-06-2016 18:21

Siemka.
Ostatnio jestem mniej aktywny, ale mam bardzo dużo na głowie i komputer musi zejść na drugi plan. Co z tego wynika? Tak, dokładnie tak, ch*ja zarabiam. pokerface
To szybkie podsumowanie.
Poniedziałek- Łącznie z textbookers (jakieś 14zł) siadło 50zł, a wczoraj jakieś 20zł. Te wyniki mimo, że są dupne, to dają jakąś nadzieje, bo piniądze te wpadają praktycznie same. Dzisiaj będzie podobnie, bo niewiele robiłem, więc hyh.
20+50=70zł
Cel na czerwiec:
70zł+194zł=264zł
264zł/1500zł





Szad nagrał nową płytkę i to jest ważniejsze, niż jakieś tam dzienniki.
A jak ktoś bezpodstawnie jedzie po rapie, nie zważających na takich artystów jak Szad...To... beka


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - xTKSD - 09-06-2016 17:03

Śledze sobie dziennik od paru dni i aż sam zacząłem pisać ;>

Mam takie pytanie - nie znasz może serwisu gdzie pisze się angielskie precle i jest sporo zleceń?
Na TB niby są i stawki też fajne, tylko zleceń nie ma Tongue


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 09-06-2016 17:48

@[xTKSD]
Niestety nie znam. ;/ Sam jestem nowy w temacie... Faktycznie, po angielsku stawki są mega kuszące, sam bym się za nie brał, ale ja to tak raczej medjum spik englisz. Jerk2

Dziś robię test tego ile można napisać tam i ile można zarobić w godzinę, więc zachęcam do dalszego śledzenia dziennika. Big Grin

Elo, elo.
Leci wpis za wczoraj.
Co wczoraj? Natłok pracy niezwiązanej z kompem wciąż był duży i niewiele zdążyłem robić. Coś tam wpadło, ale do rewelacji jest bardzoo daleko.
Na LeadMore wpadło 30zł a za teksty 6zł.
Więc 30zl+6zł=36zł
Cel na czerwiec:
264zł+36zł=300zł
300zł/1500zł





Kę, jak Ty mnie imponujesz Jerk2

Dziś w LedMore robiłem mało, bo lipa ostatnio i głównie szarpie się z ciągłymi weryfikacjami na dowód, więc wziąłem się za teksty i notuje wszystko, gdyż chce zobaczyć ile dam rady napisać w dzień i ile można wyciągnąć tam w godzinę na preclach, więc, jeśli kogoś to interesuje, to zapraszam do śledzenia to wrzucę staty jakieś. impreza


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Scoobyx - 09-06-2016 17:54

Za tego klasyka z pierwszego postu masz repa Big Grin
Życzę osiągnięcia celu Wink


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - fusek - 09-06-2016 20:54

(09-06-2016 17:54)Scoobyx napisał(a):  Za tego klasyka z pierwszego postu masz repa Big Grin
Życzę osiągnięcia celu Wink
Ano. Klasyk.
Ale ze dla 19 latka tez ta nitka jest klasykiem. Szacun i powodzeniaWink


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 09-06-2016 23:29

Siema!

To znowu ja. Co dzisiaj? A dzisiaj piniądza mało wpadło, bo tylko 18zł na LeadMore i 8zł za teksty więc łącznie 26zł. Nie przejmuje się tym jednak. Dlaczego? Bo poświęciłem się dzisiaj pisaniu tekstów. Ale o nich za moment.
Cel na czerwiec:
26zł+300zł=326zł
326zł/1500zł

Dobra, to skoro już podsumowałem, to teraz jak te teksty? A napisałem ich gdzieś 39/40.
Zrobiłem też test tego, ile mogę napisać tekstów w godzinę. I tak to idzie (podaje w złotówkach zarobke, jaki prawdopodobnie wpadnie) A! Pisałem też w różnych godzinach, żeby sprawdzić swoją wydajność:
Godzina 1: 0:30-1:30=~16zł
Godzina 2: 14:00-15:00=~19zł
Godzina 3: 17:00-18:00=~17zł
Średnia na godzinę? Jakieś 17,33zł
Napisałem jeszcze jakieś 6-7 tekstów "luzem", ale ich nie wliczam.
Jak widać poświęciłem na to 3h i wpadnie z tego jakieś 52zł. Dalej ktoś mi napiszę, że pisanie tam precli przynosi śmieszne pieniądze i trzeba być masolem, żeby je pisać? Jeśli robi się przerwy w pisaniu, to myślę, że te 5h można pisać lajtowo takim tempem. Później jest to już męka i nie ma to sensu. Jeśli będą tylko teksty, to udowodnię wszystkim, że da się tam urobić niezły hajs.Byle były...bo czasem lipa z nimi.




Dzięki Panowie za ciepłe słowo i łapcie kolejny klasyk. Kurde, ciągle do tego wracam. Za każdym razem, kiedy Świat mi się sypie, to tego typu nuty wracają na słuchawki. Obym miał w zarabianiu więcej szczęścia niż w miłości, tego sobie życzę, a tym Pannom mimo wszystko życzę, by ktoś kiedyś był w stanie zrobić dla nich choć połowę tego, co ja byłem w stanie zrobić. Się znowu sentymentalnie robi. Trudno, rano się posta edytuje.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - xTKSD - 10-06-2016 09:12

o.O

Zakładając, że masz stawke 1,30zł to serio napisałęś ~12 tekstów w godzine?
Możesz mi podesłać na PW jakiegoś losowego precla - żeby zobaczyć czy może ja przesadzam z jakością Big Grin

I piona za nutke ^^


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - tomek019 - 10-06-2016 09:28

Jak na pisanie precli to ladnie lecisz Wink

tapnięte


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 10-06-2016 11:54

@[xTKSD]
No mniej więcej tyle wychodzi. To jest całkiem możliwe. Stosuje metodę maksymalnego skupienia. Nie wiem, czy istnieje jakaś metoda, która się tak nazywa, ale...Jerk2
Chodzi po prostu o to, że piszę w dużych odstępach godzin, przez co nie jestem zmęczony pisaniem i kiedy już piszę, to wyłączam wszystko na kompie, zamykam się z kawą w pokoju i jedyne co robię, to piszę teksty przez godzinę. Lol
Coś Ci zaraz podeśle, bo raz chciałem tutaj wrzucić, to nie chcieli. smutny
@[tomek019]
Dzięki, dzięki. Smile


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - GelO - 10-06-2016 13:23

Ja mam takie pytanie do Ciebie odnośnie tych tekstów Big Grin Czy średnia ta, z której obliczają stawkę za jeden tekst jest przyznawana już od 1 oceny, czy jest jakieś minimum (np. po 10 ocenach stawka zostanie podniesiona)? Jak można to również bym poprosił na pw jakiś przykład Big Grin
Widzę, że mamy podobne szczęście z pannami, ale postanowiłem sobie, że będę czerpał z tego motywację do robienia hajsu Wink Polecam! Big Grin