Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) (/Temat-Zarabiac-2000zl-miesiecznie-133506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Pawelx22 - 16-07-2016 21:27

Powodzenia..


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 16-07-2016 21:41

Skor, kuzwa. Po co tu jesteś? Ile tu jesteś? Jaki był cel dziennika? Zakładam ze motywacja! Chcesz zapierdzielac na etacie naście godzin?
Zrob sobie wakacje. A raczej inaczej to nazwę - oczyszczenie. Do tygodnia, wyjedz gdzieś, zrelaksuj się, nie myśl o sytuacji. Uwierz, ze jak z takiego krótkiego urlopu wrocisz będzie Ci lepiej. Nabierzesz świeżości, chęci do pracy. Nie trac czasu na FB - to idealne miejsce do zdołowania się aktualnie. Szukaj innych rozwiązań. Zaczynalismy podobnie - wiedz ze nikt inny jak ja nie trzyma teraz za Ciebie kciukow tak mocno. Masz moje wsparcie ziomal - powodzenia!!


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - sheko12 - 17-07-2016 07:19

Znajdź pracę na etacie, podejmij się czegokolwiek i pracuj w sieci po godzinach, tak robie ja, przynajmniej Ty masz większa alternatywę, w moim przypadku przepracowałem prawie rok na etacie wśrod frustratów i dopiero teraz się tak na poważnie ogarnąłem, i mam cele biznesowe które chce zrealizować pracą i to robię.

Na początku każdego rozpoczynającego ten temat jest trudny i nie ma się co dziwić nad problemami, życie, ale mam dla Ciebie dobrą wiadomośc, Ty masz cel zebrać kasę na studia, a ja mam cel zebrać kasę na wyprowadzkę do nowego, dużego miasta rozpocząć tam nowe życie, co Ty na to? wzajemna motywacja i współgranie celów? Wink

@UP fajnie wyjechać, ale wiesz, że to wymaga pieniążków Smile wyjechać, fajna sprawa, ale cel się jeszcze bardziej oddali, w moim przypadku jest ta sama sprawa, też chcialem wyjechać i odpocząć, ale stwierdzilem, że cele się oddalają, a nie o to chodzi na dzień dzisiejszy Wink trzeba jakoś w sobie znaleźć ten wątek samozaparcia, puknąć się i zrobić kolejny kroczek.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 17-07-2016 13:13

To prawda. Sam aktualnie tak jak mowie jestem poza domem. Nie myślę co chwile o tym ile wpada. Ale tryb życia jest całkowicie inny - spie do 12, zamulam cały dzień. Jednak chciałbym juz być u siebie i robić to co pozwoli spełnić cel do następnych wakacji. (Przy okazji zapraszam do dziennika ambitniejsze cele gimbusaWink) a co do pieniędzy na wyjazd - może to źle, ale zakladam, ze gdzieś, gdziekolwiek ma znajomych, czy rodzinę, gdzie nie będzie musiał płacić tysięcy za nocleg Wink 5!


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - jaczaq - 17-07-2016 13:14

(17-07-2016 07:19)sheko12 napisał(a):  Znajdź pracę na etacie, podejmij się czegokolwiek i pracuj w sieci po godzinach

Dokładnie, to jest dobre rozwiązanie. Ja właśnie staram się tak robić. Najważniejsze tylko znaleźć taką pracę, która nie wykończy Cię psychicznie i fizycznie - na pracę w sieci po godzinach też musisz mieć chęci i siły. Znajdź nawet jakieś pół etatu, które pozwoli Ci czasem odsapnąć trochę od biznesu online i da Ci jakieś drobne rezerwy finansowe, w razie ewentualnych niepowodzeń.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - sheko12 - 18-07-2016 14:10

Istnieje wiele rozwiązań wypoczynku,, ja np wczoraj byłem na kajakach, cały dzień nowych przygód, odpocząłem? psychicznie tak, ale fizycznie dziś padam Big Grin koszt, 30 zł, a nie 500 zł aby gdzieś wyjechac, trzeba sobie jakoś radzić, a wątek biznesowy się rozwija dalej Wink


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 18-07-2016 16:09

Siema!
Na wstępie dzięki wszystkim za wsparcie, to dla mnie serio mega dużo znaczy. Prawdopodobnie właśnie zrobię tak, że złapię jakąś prace (o ile mi się uda) i będę dorabiał w necie. Innego wyjścia niestety nie widzę.
Co zarobiłem? No coś wpadło, ale głównie za teksty, które pisał w ostatnich dniach. Łącznie jakieś 67zł z przedwczoraj i wczoraj.
418+67zł=485zł
I to mój zarobek na tę chwilę w lipcu. Ktoś powie, że tragedii przecież nie ma, ale nie siedzę w tym od wczoraj i zarabiało się już znacznie więcej.
@[szykiryki]
Sprawdź proszę pw, napisałem do Ciebie w kontekście tych preclów z nadzieją, że coś ruszyło.






RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 19-07-2016 08:46

Właśnie o to chodzi. Będzie tak jeszcze nie raz ze zarobki będą sie wznosić i opadach - to jest internet. Pracuj a nadejdzie przełom szybciej niż myślisz.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 03-10-2016 21:06

Patrzcie kto wrócił. Jerk2
Jeee jeee znowu będę fejm mieć. Nie no nie będę, bo nie miałem i ten. Dobra bo ten wstęp idzie gorzej niż gra wstępna... Z Rączkowską...
Dobra, to tak. Co u mnie? No pewnie każdy o tym codziennie z tego forum myśli, więc mówię, że zaraz zaczynam zaocznie studia (120km od domu), pracuje w tygodniu w stolicy (400km od domu) i oprócz tego, że będę robił za moment jakieś 3500 kilometrów w miesiącu i pracował po ponad 200h w miechu + studiował, to będę miał z 3h dziennie wolnego czasu, także będę przez ten czas coś może w necie tam działał, bo po co komu odpoczynek? Co będę robił? Próbował dalej ze subami + pisał teksty i ten. Tutaj opcja!
Tutaj----> http://zarabiam.com/Temat-Napisze-dla-Ciebie-teksty-za-grosze-Najtaniej-138920
W linku wam typ napisze teksty jak za darmo.

Ten jakiś cel masz typie?
A mam- 400zł do końca miecha.
Czemu tak mało?
Bo jaki do pracy w necie, taki do pracy fizycznej jestem i szef całkiem spoko mi płaci, więc powoli się będę rozpędzał z netem i nic na siłę. Za dużo mam na głowie, żeby się spinać netem mocno.

@[szykiryki]
Sprawdź priv proszę Smile






RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 10-10-2016 21:08

Siemai, siema!
Dzisiaj krótko, bo mam za sobą weekend na studiach--->powrót na chatę (120km) i po trzech godzinach podróż na 400km przez noc, a później 10h pracy na deszczu, a z faktu, że niezbyt mi się śpi w samochodzie, to "trochę" zmęczony jestem. Jerk2
Szybka akcja---> zarobiłem 65zł na subach i to tyle w tym miechu na teraz. Mało? No mało, ale człowieniu taki zapie... No dużo tych zajęć trochę. Ale teraz będzie lepiej. Może. Jerk2
To tak:
Cel na teraz, znaczy na ten miesiąc, znaczy i tak nie wyrobie, ale na browca chce mieć takiego innego niż z Biedronki i ogółem.
65zł/400zł





Ten, CZEKAJ człowieniu. Weź pomóż, bo widzisz, że mi ostro bije na dekiel i pozwól, że Ci napiszę kilka tekstów tutaj ------> http://zarabiam.com/Temat-Napisze-dla-Ciebie-teksty-za-grosze-Najtaniej-138920
No to elo.