Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) (/Temat-Zarabiac-2000zl-miesiecznie-133506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Toskan - 07-07-2016 15:46

Taka mala podpowiedz...jesli Ci ukrywaja posty to zaloz nowe konto, nowy link i w kazdym poscie cos zmien z na ż, przecinki i wykrzykniki tez sa mile widziane. Powodzenia.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 09-07-2016 01:15

Siema!
Co u mnie? Wszystko idzie z problemami...Fb nie daje mi spamować nawet, jeśli dodam w domenie przekierowanie na google, gdyż wyskakuje mi to okno z różnymi rzeczami do zaznaczania. Jak to obejść? Co robić?
Co poza tym?
Dzisiaj wpadło jakieś 37zł
Cel do 11-stego lipca:
202+37=239zł
239zł/450zł
Będzie ciężko to zrobić patrząc na to wszystko...ALE! Zawsze możecie mi pomóc. Dla mnie będzie to kilka zł bliżej celu, a Wy dostaniecie najlepsze i najtańsze konta Fb wraz z grupami, jakie tylko możecie znaleźć w internecie:
http://zarabiam.com/Temat-Konta-na-FB-wraz-z-duza-liczba-grup-NAJTANIEJ-134741





Pozdrawiam!


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - tasiema321 - 09-07-2016 13:16

Witam przejrzałem Twój dziennik i jest on naprawdę fajnie prowadzony Big Grin starasz się chłopie a z pieniędzmi trochę krucho, tak to jest Sad na początku ładne dniówki wyciągałeś i nabierałem motywacji żeby samemu zacząć spróbować z subami, ale nigdy wcześniej tego nie robiłem Big Grin i widzę że teraz ciężko coś z tego wycisnąć i się zastanawiam. Pozdro Big Grin


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - alussk8 - 09-07-2016 19:01

świetny dziennik, trzymam kciuki!


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 11-07-2016 10:42

Siema!
Co u mnie? No lipa dalej...Fb dalej ukrywa mi posty i nie pomaga nic...
Znacie jakieś darmowe domeny? Bo trochę by mi się przydały, bo chce coś spróbować, a na nazwa.pl i innych mam niby za free, a jak już rejestruje, to mi pokazuje, że 20zł... Dobra, do zarobków, chociaż średnio jest o czym pisać. Na LM wpadło przedwczoraj 39zł i wczoraj też 39zł.
Cel do 11-stego lipca (wiadomo, że nie wejdzie...)
39zł+39zł=78zł
239zł+78zł=318zł
318zł/450zł






Textbookers chyba coś odwala dalej.
[Obrazek: Text.jpg]



[Obrazek: Text1.jpg]

Jak widać mam najwyższą stawkę, teksty były po 1000 znaków, a mam liczone przez pół ceny. Może to jakiś błąd w historii i dobrze mi liczą, bo na e-mail mi przyszło powiadomienie, że dostałem tyle, ile miałem, ale napisałem kilkanaście tekstów i nie mogę tego wywnioskować po stanie konta. Napisałem do nich. Zobaczymy co odpiszą.
Nie wiem co dalej z zarobkiem w sieci...Na teraz biorę się za textbookers i pieprzyć to, piszę wszystko jak leci, chociaż jest jakieś 30 tekstów i zwalona tematyka, ale cóż.

http://zarabiam.com/Temat-Konta-na-FB-wraz-z-duza-liczba-grup-NAJTANIEJ-134741

Tu macie najlepsze konta, serio się postaram, żebyś był zadowolony.
@[tasiema321]
Dzięki za wsparcie. Jeśli chcesz spamować po fb i nie masz pomysłu ponad "zmiana koloru fb" itp. to moim zdaniem szkoda czasu. Jeśli masz dużo wolnego czasu to próbuj. Wink

@[alussk8]
Dzięki Smile


"Dam sobie rade kiedy jest najgorzej, dam sobie rade, kiedy opuścisz mnie Boże."


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - jaczaq - 13-07-2016 16:44

U mnie też średnio na textbookers. Chyba za bardzo się staram, bo strasznie słaba godzinówka mi wychodzi, pomimo najwyższej stawki... Chyba zacznę pisać zapleczowe. BTW, jakie są stawki za tekst 1000 znaków, przy najwyższej stawce?


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 13-07-2016 17:13

@[jaczaq]
Przy zapleczowych najwyższa stawka to 2zł/1k znaków, więc różnica jest odczuwalna, ale mnie schodzą już dłużej zapleczówki, jednak przy dobrych tematach myślę, że 25zł/h z zapleczówek bym ciągnął.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 16-07-2016 12:58

Siema!
Co u mnie? No lipa. Nie udało się osiągnąć celu. W zasadzie to nawet na dzisiaj nie udało się go zrobić, bo do tego momentu wpadło jakieś 100zł od ostatniego wpisu.
418zł- to dorobek w lipcu na ten moment.
Co teraz? Prawdopodobnie będę musiał się rozglądnąć za zwykłą pracą, gdyż mocno potrzebuje pieniędzy. (studia...)
Póki co piszę teksty na textbookers, bo chwilowo są i na tym się skupiam, bo spamować nie mogę przez to co robi fb...
No cóż... Trochę dół, ale co zrobić... Życie, nie?
Nie wiem jak to będzie, ale dziennika nie zamknę, bo coś robił będę...
Gdyby teksty były tylko na textbookers... Na tych głupich preclach mierzyłem czas i wyciagnąłem 22zł ponad w godzinę- napisałem jakieś 17-ście tekstów.

Apel taki...
Jeśli ktoś potrzebuje osoby do pisania tekstów, czy czegokolwiek innego, to jestem mocno chętny.
Pozdrówki...






RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Nymeb - 16-07-2016 21:09

Opłaca się wchodzić w to Textbookers? Bo słyszałem,że praktycznie 0 tekstów jest do pisania. To prawda?


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 16-07-2016 21:20

@[Nymeb]
Prawda. Raz na kilka dni jest wysyp tekstów, a później może ich nawet dwa tygodnie nie być.Undecided