Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! (/Temat-Miliony-komentarzy-na-twojego-bloga-za-jednym-kliknieciem-MEGA-BONUS-133488)

Strony: 1 2 3


Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - Vasaki - 21-05-2016 12:29

Przy niszowych blogach często musiałem ręcznie męczyć się z dodawaniem postów itp...
W połowie 2015 roku wpadła mi w ręce ta oto wtyczka (na forum RU)
A dziś postanowiłem się nią z wami podzielić Smile

Wygląd jest banalny i intuicyjny w obsłudze Smile

W górnej części wstawiamy treść a w dolnej nicki użytkowników
[Obrazek: Xicy53S.png]

Do tego możemy ustawić randomowe komentarze za pomocą koment [title] i [cat]
[Obrazek: XfvekAR.png]

Na koniec zaznaczamy jaką ilość komentarzy w losowych konfiguracjach ma wygenerować i gotowe!
Od siebie polecam usunięcie widoku daty dodania komentarza itp.
W ten sposób nie będzie wiadomo kto go umieścił i kiedy Smile
A fake komentarze zawsze dobrze robią na konwersję ^^

Wtyczka do pobrania:
Kod PHP:
https://mega.nz/#!vQ1HjAiK!m0A0qAac87G57E_s9MG1T09eaINxgBoECuhXpGit10Y 

BONUS!
Wiem jak dużym problemem jest napisanie dziesiątek komentarzy do tej wtyczki więc udostępniam
wam swoją (dla niektórych niestety) wersję w wielu językach + listę losowych userów z jakiegoś forum ^^.

Lista Komentarzy (Download)
Lista Nicków (Download)



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - milosz998 - 21-05-2016 12:45

Jeśli to działa to genialnie. Na dodatek od dziś miałem dodawać fake komentarze na bloga.


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - DonWestbam - 21-05-2016 13:32

Reputa dałem ale jeszcze nie sprawdzałem Big Grin

Ja też dodawałem fejki ręcznie z tym że zrobiłem sobie sprytny randomizer w vb ale i tak kupa czasu szła na wklejanie.

Jak to działa to jesteś wielki Big Grin Dobrą robotę robisz Smile Sporo konkretnych wstawek Smile

Wielkie dzięki!


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - Vasaki - 21-05-2016 14:21

Działa działa, dopiero skopiowałem ze swojego bloga wtyczke xD


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - lolek95 - 21-05-2016 14:37

Działa - potwierdzone info. Wink


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - Vasaki - 21-05-2016 14:45

P.s. na mintshoscie przy 10k komentarzy na blogu potrafi strona niezle zamulac więc nie przesadzajcie z nimi Smile


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - milosz998 - 21-05-2016 16:13

Już nic Big Grin Sprawdzam


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - DonWestbam - 23-05-2016 06:45

Idzie to ustawić żeby dodał randomowe komentarze w ilości np. 50 do danego posta ?


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - imanust - 03-06-2016 14:40

Napisałem kiedyś podobną wtyczkę do WP dla własnych potrzeb z tym, że miała więcej opcji. Jak ją znajde to wrzucę Smile


RE: Miliony komentarzy na twojego bloga za jednym kliknięciem + MEGA BONUS! - coffee - 13-06-2016 17:34

Wrzuci ktos na inny hosting?