Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL (/Temat-Jak-moge-wykorzystac-pieniadze-z-telefonu-NL-133473)



Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL - 12qwas - 20-05-2016 23:24

Witam , jak mogę wykorzystać aby nie przepadły pieniądze na telefonie w sumie nie dużo ale zawsze coś 40 euro.

[Obrazek: 13249397_1081473045259180_295094982_n.jpg]


RE: Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL - geraxon - 20-05-2016 23:28

jakbyś chciał na konto wypłacić albo paypal to i tak zabiorą 60% jak nie więcej więc może lepiej jak np. grasz w jakieś gry to sobie doładuj konto w grze, jak coś ugrasz to może nawet na tym zyskasz i sprzedasz dalej wirtualną walutę


RE: Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL - sqmany - 20-05-2016 23:28

Jakieś wymiany SMS premium za przelew. Powinieneś wyciągnąć z tego 50% kwoty na koncie. No, ale tutaj na forum chyba ciężko będzie Ci kogoś znaleźć kto robi takie wymiany w przypadku Euro. Znajdź jakąś konkretną stronę, która oferuje takie wymiany. Ew. jeszcze możesz wypełnić sam Sobie jakąś ofertę CPA z wysyłką sms'a.


RE: Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL - 12qwas - 20-05-2016 23:44

(20-05-2016 23:28)sqmany napisał(a):  Jakieś wymiany SMS premium za przelew. Powinieneś wyciągnąć z tego 50% kwoty na koncie. No, ale tutaj na forum chyba ciężko będzie Ci kogoś znaleźć kto robi takie wymiany w przypadku Euro. Znajdź jakąś konkretną stronę, która oferuje takie wymiany. Ew. jeszcze możesz wypełnić sam Sobie jakąś ofertę CPA z wysyłką sms'a.

@sqmany możesz jakąś stronę polecić która da mi 40% na PP wyciągnąć ?


RE: Jak mogę wykorzystać pieniądze z telefonu NL - sqmany - 21-05-2016 00:05

@[12qwas]
Jeżeli chodzi Ci o stronę, która oferuje takie wymiany, to żadnej nie znam. Znam jedynie parę polskich serwisów, które oferują wymianę PLN'ów poprzez Premium SMS, ale nawet z tych polskich serwisów nigdy nie korzystałem. No, ale skoro są takie Polskie serwisy, to na pewno są i zagraniczne.