Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU (/Temat-Szukam-Wpisanie-SMS-i-potwierdzenie-PINU-133434)

Strony: 1 2


Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - Mksiak - 19-05-2016 23:08

Potrzebuję pomocy. Mam świetny pomysł na monetyzację ruchu, ale nie mam możliwości.
Mianowicie, próbując trzech różnych numerów tel., subów i odnowień MT ( wpisanie numeru i potwierdzenie PINEM ) uzyskałem następujące wnioski:
- eforsa - 0/3 numery otrzymało PIN
- mylead - po pierwszym PINIE prosi o drugi
- lead.network - nie przyjmuje PINÓW

Szukam strony, która po wpisaniu numery i potwierdzeniu PINEM nie będzie robiła problemów z zaliczeniem leadu.

Proszę o pomoc i sugestie Idea



RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - krutek90 - 19-05-2016 23:21

Leadmore?


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - Dante_/ - 20-05-2016 00:06

Mam nadzieję, że zrozumiałem dobrze. Tak, więc lead network przyjmuje piny, ale w ofercie sub, a ty pewnie patrzyłeś na premium. A inne jakieś firmy to leadmore, leadnow.

Sent from my E2303 using Tapatalk


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - kusas - 20-05-2016 00:19

Treepay działa bardzo dobrze i nie robi żadnych problemów ze zaliczeniem leadów oraz ich nie tnie Wink także spróbuj u nich


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - fejQ - 20-05-2016 07:18

Nie za bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi Smile podejrzewam, że masz na myśli to, wiele serwisów nie zlicza leadów mimo wpisania pinu, tak?

Większość serwisów wymaga aby subskrybent posiadał środki na koncie i dopiero wtedy płacą Ci za leada.

Są jednak serwisy, które naliczają leada mimo braku środków na koncie. Np leadmore z którego sam korzystam oraz leadnow, którym zainteresowałem się wczoraj i dziś zaczynam pracę z nim.

Jeśli, źle Cię zrozumiałem to przepraszam za zaśmiecanie wątku


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - Mksiak - 20-05-2016 13:20

(20-05-2016 00:19)kusas napisał(a):  Treepay działa bardzo dobrze i nie robi żadnych problemów ze zaliczeniem leadów oraz ich nie tnie Wink także spróbuj u nich

Na Treepay wywala mi błąd po wpisaniu pinu smutny


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - mahuzz - 20-05-2016 13:49

Zależy od sieci i operatorów. Bezproblemowy jest leadmore.


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - Mksiak - 21-05-2016 08:39

Kurcze nie wiem co jest grane, na firesub po wpisaniu PINU wywala mi błąd, a na Treepay wyskakuje komunikat o błędnym PINIE smutny


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - michal86ole - 21-05-2016 08:56

(21-05-2016 08:39)Mksiak napisał(a):  Kurcze nie wiem co jest grane, na firesub po wpisaniu PINU wywala mi błąd, a na Treepay wyskakuje komunikat o błędnym PINIE smutny

Spróbuj w SubServices.pl mamy dwie stawki MT z odnowieniami, mianowicie 1,50 zł (odnowienia 3 razy w tygodniu, gdzie zapisanemu pobiera tylko 3,69zł), oraz 6,50zł - tu pobiera 18,45zł z konta.


RE: Szukam: Wpisanie SMS i potwierdzenie PINU - Martin676 - 22-05-2016 07:47

Serwisu nie chcą zezwalac na tego typu praktyki, tłumacząc, ze uzytkownik nie ma możliwości zapoznania sie z regulaniem. Aureon Sub sprawdz. 4,70/Lead