Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30% zarobków z mojej strony za 1,5h dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30% zarobków z mojej strony za 1,5h dziennie (/Temat-30-zarobkow-z-mojej-strony-za-1-5h-dziennie-133421)



30% zarobków z mojej strony za 1,5h dziennie - shoties - 19-05-2016 18:30

Cześć
Mam strone, która jest związana z grą league of legends.
Od prawie 9 miesiecy nie mam za bardzo czasu na publikacje materiałów i reklamowanie ich na fb jako link do strony.
Zarobki mam z adsense.Przy małym ruchu koszty serwera VPS są takie, że dokładam z miesiąca na miesiąc, a strona ma wyjątkowy potencjał.

Mój rekord to w ciągu dnia zarobienie 50 euro, a miesięcznie wychodziłem 2,5 -4 tysiące w pełnym rozkwicie.

Na pewno teraz takiej sumy sie nie uzbieram, bo popularność LOLa spada, a i ilość stron (a zarazem więcej spamu).

Ale do meritum. Mam strone z memami do League of legends i szukam gościa, który będzie wrzucać co dziennie około 7 materiałów (materiały są wszędzie) Najważniejsze, żeby były aktualne, lub "uniwersalne" śmieszne i chwytliwe.

Dodatkowo będzie robić spam na grupach facebookowych zwiazanych z LOLem.

1. Potrzebujesz co najmniej 6 kont facebook (najllepiej rocznych, lub co najmniej miesiąc w góre)w których dołączysz do grup (liste grup mam) i zaczniesz robić spam co dziennie (wystarczy raz o dobrej porze np 18-21 dla grup z europy, norwegia, szwecja itd) reszte wytycznych prywatnie. W spamie na FB grupach musisz mieć doświadczenie, żeby wiedzieć przykładowo ile można spamować i jak spamować - z wyczuciem na ban konta lub ban z grupy.

2. Konieczna jest znajomość tematu (najlepiej jak ktoś gra w LOL-a) bo jak ktoś wrzuci jakieś brednie, to będzie dupa a nie interes.

3. Od ciebie zależy ile zarobisz (przy zarobkach z adsense, będe brać pod uwage ruch "social")

Jak ktoś będzie dobrze czuł temat, to spokojnie na miesiąc zrobi 2000 zł (30% - 600 zł) - na dzień dobry. Po 2 miesiącach podniose stawke.

Jak ktoś ogarnie, to żeby wrzucić 7 nmateriałów na strone (na której dam hasło na moderatora) a potem zrobić spam na 8 kontach FB na 40 - 60 grup, zajmie maks 1,5h.

Jak chcesz to skontaktuje się telefonicznie, bo nie chce być anonimowy , wiek mi jest obojętny, jak jesteś łebski i znasz temat to dasz rade.

Reszte na mail: [email protected]

pozdr. Marcin

w załączniku przykładowy ruch z 3 miesiecy.
ps. Cwaniakom dziękuje, wyczuje od razu i skończe temat


30% zarobków z mojej strony za 1,5h dziennie - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.