Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSMS a puste konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SubSMS a puste konto (/Temat-SubSMS-a-puste-konto-133412)



SubSMS a puste konto - fejQ - 19-05-2016 14:14

Witam. Czy któryś z serwisów z subami zlicza leady nawet jeśli użytkownik aktywujący usługę ma puste konto. Chodzi mi o to, że dostajemy kasę za leada od razu nawet gdy dana osoba aktywując usługę nie ma środków na koncie, ale serwis i tak "odbije" to sobie gdy ktoś uzupełni konto.

Testowałem leadmore, mylead, treepay, eforsa i zdecydowanie najwyższa konwersja jest na LM, więc przypuszczam, że z wyżej wymienionych serwisów ten serwis nalica leady w opisany przeze mnie sposób.

Czy istnieje jakiś serwis, który spełnia te wymogi?

Dodam, że eksperymentowałem wczoraj z FireSub. Jedna osoba otrzymała link z FS, aktywowała usługę a mimo to lead nie został naliczony. Chwilę później ta sama osoba zarejestrowała się przez link z LM.

Tak więc wnioskuję, że LM nalicza leady mimo pustego konta. Dobrze przypuszczam? Jeśli tak to czy istnieje jakiś serwis który również tak nalicza leady? Jeśli tak to proszę o polecenie. Mogę zarejestrować się z reflinka


RE: SubSMS a puste konto - Mikey - 19-05-2016 14:19

Tak. LeadMore oraz LeadNow.


RE: SubSMS a puste konto - fejQ - 19-05-2016 14:21

Dzięki Smile

Jednak z tych dwóch serwisów chyba leadmore jest bardziej opłacalny

Stawka LM na start 6pln
Na LN chyba 4 o ile się nie myle

Mam pytanie odnośnie LN. Czy linki z są blokowane przez FB?

Wiem, że mogę sam sprawdzić, ale chyba szybciej tu uzyskam odpowiedź


RE: SubSMS a puste konto - Karewer - 19-05-2016 15:11

Podejrzewam, że linki wszystkich serwisów SUB SMS są blokowane i po to właśnie serwisy tworzą własne skracacze lub zmieniają częściej domeny programów. O ile się nie mylę to w wątku LN ktoś pisał o blokowaniu linków przez fejsa. Weź pod uwagę jedną rzecz. Im więcej partnerów i serwis popularniejszy, tym większa i szybsza szansa na blokadę domen na FB. Smile


RE: SubSMS a puste konto - fejQ - 19-05-2016 17:03

Nie chce zakładać kolejnego tematu więc....

Zainteresował mnie leadnow, przejrzałem dział związany z tym serwisem, jednak mam kilka pytań...

1. Czy leady są naliczane zawsze nawet jeśli aktywujący ma puste konto?
2. Czy jeśli trafimy na większość użytkowników bez środków na koncie to serwis nie wstrzyma wypłat z powodu rzekomego fraudowania, mimo że każda aktywacja jest z innego IP?
3. Po jakim czasie można starać się o wyższą stawkę? Jakie warunki trzeba spełnić? Średnia ilość leadów dziennie, konwersja itp...
4. Jaką prowizję otrzymujemy od zarobków poleconej osoby?
5. Czy w programach typu download można wrzucić własny plik
6. Czy lead nie jest "anulowany" jeśli subskrybent odrazu wyłączy usługę
7. Czy wypłatę można zlecać codziennie i czy kasa rzeczywiście jest zawsze na koncie nastęgo dnia (dni robocze)

PS: mogę zarejestrować się z refa


RE: SubSMS a puste konto - LeadNow - 26-05-2016 10:06

(19-05-2016 17:03)fejQ napisał(a):  Nie chce zakładać kolejnego tematu więc....

Zainteresował mnie leadnow, przejrzałem dział związany z tym serwisem, jednak mam kilka pytań...

1. Czy leady są naliczane zawsze nawet jeśli aktywujący ma puste konto?
2. Czy jeśli trafimy na większość użytkowników bez środków na koncie to serwis nie wstrzyma wypłat z powodu rzekomego fraudowania, mimo że każda aktywacja jest z innego IP?
3. Po jakim czasie można starać się o wyższą stawkę? Jakie warunki trzeba spełnić? Średnia ilość leadów dziennie, konwersja itp...
4. Jaką prowizję otrzymujemy od zarobków poleconej osoby?
5. Czy w programach typu download można wrzucić własny plik
6. Czy lead nie jest "anulowany" jeśli subskrybent odrazu wyłączy usługę
7. Czy wypłatę można zlecać codziennie i czy kasa rzeczywiście jest zawsze na koncie nastęgo dnia (dni robocze)

PS: mogę zarejestrować się z refa

1) Tak.
2) Jeszcze nam się nie zdarzyłoby, żebyśmy wstrzymali wypłatę, jeśli user uczciwie promuje. W razie wątpliwości zawsze się można zwrócić do nas.
3) Nie mamy sztywnych reguł. Wszystko jest kwestią dogadania.
4) 3%.
5) Tak.
6) Jest.
7) Tak, codziennie. Nierzadko bywa, że jeszcze tego samego dnia, jeśli wypłata została zlecona rano Wink.