Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto FutureNet (/Temat-Konto-FutureNet-133407)



Konto FutureNet - netes13 - 19-05-2016 12:04

1.Nazwa przedmiotu : Konto FutureNet
2.Opis przedmiotu : Sprzedaję swoje konto w FutureNet, bo napotkały mnie nieprzewidziane wydatki. Mam zakupioną matrycę za 100$ i jeden adpack (wypracował ponad 14$ na obecną chwilę), tak więc łącznie wydałem 235$. Do 60 dni można zmienić dane na koncie, a zostało do tego momentu niewiele czasu Sad Konto jest pod dobrym mentorem (rafi213). Do tego jeszcze jest dostęp do grupy na FB, gdzie można dostać stronę promującą, kalkulator zysków, banery reklamowe.
3.Zdjęcia :
[Obrazek: Dh7lvum.png]
[Obrazek: bOJGemv.png]

4.Kontakt : PW
5.Cena : 850 zł (do ew. negocjacji)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew bankowy


Konto FutureNet - Klin - 18-07-2016 01:23

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.