Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny debil (łamie regulamin) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kolejny debil (łamie regulamin) (/Temat-Kolejny-debil-lamie-regulamin-133398)

Strony: 1 2 3


Kolejny debil (łamie regulamin) - HEI$ENBERG - 19-05-2016 00:44

Nie wiem z jakiej sieci jest i co to za idiota ale pozdrawiam. Mam nadzieje, że zgarniesz bana. BTW ma jeszcze konta "bezużyteczna" i "SATURN Polska", te same teksty, o innych kontach nie wiem, w każdym wypadku pisze "za darmo".
[Obrazek: xdd.jpg]


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - Mirror - 19-05-2016 01:57

I dobrze... Trzeba na bieżąco zgłaszać ludzi łamiących regulaminy... Smile

Program jest z LM, wysłałem już im na PW wiadomość. Smile


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - California - 19-05-2016 07:44

Ktoś tu sobie zapłaci karę beka


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - Leadmore - 19-05-2016 07:58

Dziękujemy za informacje. Już zablokowaliśmy linki i rozmawiamy z użytkownikiem.


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - HEI$ENBERG - 19-05-2016 09:51

(19-05-2016 07:58)Leadmore napisał(a):  Dziękujemy za informacje. Już zablokowaliśmy linki i rozmawiamy z użytkownikiem.

Nie ma problemu, jeśli będzie trzeba to jeszcze wyszukam jego posty z wspominanych kont wyżej bo to nie pierwszy już taki przypadek... Ostrzegałem tego użytkownika poprzez "pw" na facebooku lecz zignorował moje ostrzeżenie. Wink
@@Edit

Widzę, że rozmowa nie podziałała i użytkownik dalej łamie regulamin. Wink

@@edit

(19-05-2016 01:57)Mirror napisał(a):  I dobrze... Trzeba na bieżąco zgłaszać ludzi łamiących regulaminy... Smile

Program jest z LM, wysłałem już im na PW wiadomość. Smile

Dziękuje Ci za kontakt z Administracja LeadMore poprzez PW. Można powiedzieć, że też przyczyniłeś się do skazania gagatka. Big Grin


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - Mirror - 19-05-2016 11:57

Trzeba to zgłaszać do skutku. Czas się nauczyć co można a co nie Smile


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - marcel_kk - 19-05-2016 15:05

Po aferze Puszkarza podszywającego się pod fundacje Zbigniewa Stonogi myślałem ze już mnie nic nie zdziwi, a jednak
Prawnicy Media Experta już zacierają ręce, będzie spore odszkodowanie, oj będzie...

[Obrazek: 2uer0gj.jpg]


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - Karewer - 19-05-2016 15:16

Kto w ogóle łyka rzeczy typu: "W Telewizji mówili, że Media-Expert rozdaje". itp. Ofiarami tego typu działań muszą być na prawdę bezmózgie ameby facepalm


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - HEI$ENBERG - 19-05-2016 15:17

(19-05-2016 15:05)marcel_kk napisał(a):  Po aferze Puszkarza podszywającego się pod fundacje Zbigniewa Stonogi myślałem ze już mnie nic nie zdziwi, a jednak
Prawnicy Media Experta już zacierają ręce, będzie spore odszkodowanie, oj będzie...

Przez takich własnie debili którzy chcą sobie "kabzę" szybko nabić ten "interes" może lekko podupaść gdyż ludzie będą bardziej poinformowani, zrobi się jeszcze większy szum, w telewizji pod lupę pójdą właśnie programy partnerskie (suby sms,premium itp). Bana takim szujom i zabranie kasy, ktoś powinien za ryj ich wziąć w końcu, może by się opamiętali, jeden z drugim kare pieniężna oprócz zabrania środków dostanie i pozamiatane.. A ten typek ode mnie nadal spamuje swoimi kontami podrobionymi firm i pisze ze za darmo, rozmowa widocznie z administracją nie podziałała.

(19-05-2016 15:16)Karewer napisał(a):  Kto w ogóle łyka rzeczy typu: "W Telewizji mówili, że Media-Expert rozdaje". itp. Ofiarami tego typu działań muszą być na prawdę bezmózgie ameby facepalm

Kto łyka? Ludzie starsi i głównie młodzież.. Nic w tym dziwnego, starzy nie są doinformowani, młodzi zaś głupi i łatwo nimi manipulować.


RE: Kolejny debil (łamie regulamin) - Karewer - 19-05-2016 15:31

(19-05-2016 15:17)HEI$ENBERG napisał(a):  
(19-05-2016 15:05)marcel_kk napisał(a):  Po aferze Puszkarza podszywającego się pod fundacje Zbigniewa Stonogi myślałem ze już mnie nic nie zdziwi, a jednak
Prawnicy Media Experta już zacierają ręce, będzie spore odszkodowanie, oj będzie...

Przez takich własnie debili którzy chcą sobie "kabzę" szybko nabić ten "interes" może lekko podupaść gdyż ludzie będą bardziej poinformowani, zrobi się jeszcze większy szum, w telewizji pod lupę pójdą właśnie programy partnerskie (suby sms,premium itp). Bana takim szujom i zabranie kasy, ktoś powinien za ryj ich wziąć w końcu, może by się opamiętali, jeden z drugim kare pieniężna oprócz zabrania środków dostanie i pozamiatane.. A ten typek ode mnie nadal spamuje swoimi kontami podrobionymi firm i pisze ze za darmo, rozmowa widocznie z administracją nie podziałała.

(19-05-2016 15:16)Karewer napisał(a):  Kto w ogóle łyka rzeczy typu: "W Telewizji mówili, że Media-Expert rozdaje". itp. Ofiarami tego typu działań muszą być na prawdę bezmózgie ameby facepalm

Kto łyka? Ludzie starsi i głównie młodzież.. Nic w tym dziwnego, starzy nie są doinformowani, młodzi zaś głupi i łatwo nimi manipulować.

Ludzie starsi i doświadczeni życiowo tym bardziej powinni mieć już jakiś bagaż doświadczeń. To niby z ich miałaby czerpać wzorce dzisiejsza młodzież?
Ja się zgodzę, że głupota, głupotą i ludzie młodzi są podatni na manipulację, ale są jakieś pewne granice głupoty, o których przekroczenie nie podejrzewałbym gatunku ludzkiego. Smile

BTW. Nie ma sensu prowadzenie tej konwersacji, bo sam działam w tej branży i może nie jestem obiektywny, nie wiem. Może gdybym nie pracował na subach to uwierzyłbym? Nie wiem. Nie ma co się zastanawiać, ale trzeba tępić takie łamanie regulaminu, bo o tym jest ten wątek przecież. Smile