Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popyt na skracacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Popyt na skracacz (/Temat-Popyt-na-skracacz-133383)

Strony: 1 2


Popyt na skracacz - krutek90 - 18-05-2016 18:44

Witam, posiadam parę ciekawych domen, które były by idealne pod zrobienie skracacza linków. Czy są ludzie, którzy byli by zainteresowani korzystaniem z takiego serwisu?
==================================================================

Skracacz jest gotowy pod adresem 4link.pl
Nie wszystko zostało jeszcze przetłumaczone, jednak dzisiaj powinno być już ukończone w 100%.

Domeny:
4link.pl
Masker.pl
2ee.pl
Uloo.pl
Ulee.pl

Konta premium - Pakiety z kontami premium pozwolą sfinansować zakup nowych domen i ich utrzymanie.

Zalety kont premium:
1. Natychmiastowe przekierowanie, bez czasowego oczekiwania.
2. Własne strony powitalne
3. Brak reklam
4. Natychmiastowa pomoc
5. Eksport danych statystyk do pliku
6. Wszystkie dodatkowe funkcje.

Proszę o szczere opinie i sugestie.


RE: Popyt na skracacz - Majka - 18-05-2016 19:38

Myślę, że znajdą się ludzie jak będzie dobry skracacz z wielomaaaa domenami do wyboru


RE: Popyt na skracacz - Bel - 18-05-2016 22:50

A jaką nazwę ma ten skracacz? Chyba to jest podstawa. W skracaczu jak i tak szukałbym nisz, by nie wyglądało mało profesjonalnie. Np. mało kto będzie chciał tnij/hotelxxx.com, za to dobrehotele.pl/hotelxxx juz by chciało znaaacznie więcej.


RE: Popyt na skracacz - krutek90 - 18-05-2016 23:02

Nie bardzo rozumiem, skracacz według mnie powinien posiadać dość krótkie domeny.
Skrypt został już zakupiony, na początek zostanie dodanych 5 domen, krótkie mniej więcej 4-6 znaków, jeżeli będzie ruch, będę systematycznie dodawał kolejne domeny. Na chwilę obecną muszę skalkulować ile jestem w stanie inwestować aby działał cały czas, a nie jak większość, która niestety z moich obserwacji po miesiącu pada.


RE: Popyt na skracacz - HEI$ENBERG - 19-05-2016 11:34

(18-05-2016 23:02)krutek90 napisał(a):  Nie bardzo rozumiem, skracacz według mnie powinien posiadać dość krótkie domeny.
Skrypt został już zakupiony, na początek zostanie dodanych 5 domen, krótkie mniej więcej 4-6 znaków, jeżeli będzie ruch, będę systematycznie dodawał kolejne domeny. Na chwilę obecną muszę skalkulować ile jestem w stanie inwestować aby działał cały czas, a nie jak większość, która niestety z moich obserwacji po miesiącu pada.

Jak zrobisz dobry short link to wiele chętnych osób się znajdzie. Wink


RE: Popyt na skracacz - krutek90 - 19-05-2016 11:40

Już jutro skracacz będzie dostępny dla wszystkich, zostało jeszcze parę plików w skrypcie, które muszę przetłumaczyć.


RE: Popyt na skracacz - Dante_/ - 19-05-2016 14:13

Jeżeli domeny nie będą jakoś bardzo niewygodne dla oka to powinno być dobrze + zawsze możesz udostępnić wersję premium z większą ilością domen.


RE: Popyt na skracacz - krutek90 - 19-05-2016 14:32

@Dante_/
Będzie możliwość kont premium, oczywiście domeny będą sukcesywnie dodawane.


RE: Popyt na skracacz - HEI$ENBERG - 20-05-2016 18:58


I jak Ci idzie?


RE: Popyt na skracacz - Pay4Play - 20-05-2016 19:21

Daj znać ziomuś jak ci idzie ja jestem zainteresowany ;>