Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja dowodowa a zdjęcie profilowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja dowodowa a zdjęcie profilowe. (/Temat-Weryfikacja-dowodowa-a-zdjecie-profilowe-133372)



Weryfikacja dowodowa a zdjęcie profilowe. - mativip - 18-05-2016 14:54

Witam wszystkich, dziś nastał ten dzień którego spodziewałem się najmniej. Po powrocie do domu okazało się, że moje konto "matka" zostało zablokowane.

Niestety pomimo zrobienia weryfikacji zdjęciowej, wyskoczyła weryfikacja dowodowa.
Co do niej mam kilka pytań -

Czasem zdarzało mi się tak na różnych kontach, że sama ona znikała, tzn. była a na drugi dzień już wystarczyła sama weryfikacja zdjęciowa.
Z oczywistych powodów nie chcę fałszować jakichkolwiek dokumentów, jednak mam pytanie co do tego z innej beczki - Moje konto "Matka" było kontem mężczyzny ze sporym stażem, normalną aktywnością oraz znajomymi. Jednak nie posiadało żadnych zdjęć osób na profilu.
Zdjęcie profilowe przedstawiało graffiti podobne było w tle.

W takim razie jak facebook zamierza zweryfikować dowód skoro na koncie nie ma żadnych zdjęć? Xpokerface

No nic, Liczę na to, że może obejdzie sie bez tej weryfikacji bo konta jednak troszkę szkoda, bo grupy i fanpage właśnie idą w zapomnienie (tak wiem, mogłem dać więcej adminów, przerabiałem to już.) smutny


RE: Weryfikacja dowodowa a zdjęcie profilowe. - tiimi83 - 21-05-2016 08:15

A nie pokazuje Ci ponownie weryfikacji zdjęciowej po 24 h?


RE: Weryfikacja dowodowa a zdjęcie profilowe. - wachow - 01-09-2016 10:29

Kupie konta z weryfikacją dowodem!! Zapraszam na priv