Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mastercard debit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Mastercard debit (/Temat-Mastercard-debit-13336)



Mastercard debit - Arekxxl - 11-09-2010 08:47

Witam, mam pytanie dotyczące opłat za posiadanie karty MasterCard Debit.

Założyłem konto w mBanku i mam pytanie czy będę płacić za posiadanie karty, link z opłatami: MasterCard

Pytam ponieważ nie wiem o co chodzi, jest tam napisane coś o opłacie za kartę dodatkową a nie wiem jak traktować moją... Jest to moja pierwsza karta w życiu

ps. Co to są transakcje bezgotówkowe?


RE: Mastercard debit - Jeppers - 12-09-2010 15:06

z tego co mi wiadomo opłaty są opcjonalne, za ubezpieczenie karty chyba 1,20 na miesiac, ale nie jest to konieczne

Transakcje bezgotówkowe jak sama nazwa mówi są to transakcje bez gotówki , np. płatność przez internet


RE: Mastercard debit - D3S1DER1UM - 25-09-2010 23:31

Za posiadanie karty nic nie płacisz. Płacisz tylko za dodatkową kartę.

Transakcje bezgotówkowe są to płatności bez posiadania gotówki w ręce czyli płacenie drogą elektroniczną np. przelew, płacenie kartą przez internet, w sklepie.


RE: Mastercard debit - Arekxxl - 26-09-2010 00:00

dzieki za pomoc chlopaki Wink

zamykam


RE: Mastercard debit - D3S1DER1UM - 26-09-2010 00:10

.... i dziewczyny Wink.

Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania na temat konta w mBanku to pisz... posiadam w tym banku konto więc jak coś to pomogę.