Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej wkurza Cię... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najbardziej wkurza Cię... (/Temat-Najbardziej-wkurza-Cie-133350)



RE: Najbardziej wkurza Cię... - malena - 24-05-2016 12:20

Ceny wynajmu mieszkań, a ich standard, zwłaszcza w dużych miastach. Mieszkanie do generalnego remontu, małe, brudne.. jak i wynajem od października do czerwca, a na wakacje mam "wpaść" do rodziców na kawalerkę z narzeczonym? Na szczęście wkrótce kupujemy swoje na obrzeżach.

Zaniżanie stawek, co w efekcie skutkuje pracą za 2-4 złote za godzinę, bez ubezpieczeń, bez emerytury, naprawdę ktoś tak chce? Nawet jeśli teraz mieszkasz z rodzicami, dostajesz kieszonkowe, za nic nie płacisz (Internet, TV itd.), to pomyśl i o innych i o sobie (chcesz mieć taki start?).

Spóźnianie się z wypłatą. Nawet o 50 złotych trzeba się upominać kilka razy.

Ceny owoców cytrusowych. Na kg cytryn "patrz wyżej" musiałabym pracować cały dzień.

Brak ogarnięcia. Ścieżka rowerowa dla rowerów, piesza dla pieszych, to czemu regularnie ktoś zajeżdża mi drogę, kiedy ja spokojnie spaceruje..? Oprócz tego "stukot" kijków, oddech biegaczy..


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 04-06-2016 15:30

Zapytano mnie - co Cię boli...
Że w głowach ludziom się pier...li!
Że mama to coraz częściej tata
Że ten autobus nad korkami nie lata
Że pieniądz to ogromna władza
A być dobrym człowiekiem się nie opłaca...


RE: Najbardziej wkurza Cię... - ivandzms - 04-06-2016 16:12

Egocentryzm. Szczególnie u ameb umysłowych


RE: Najbardziej wkurza Cię... - alizen - 05-06-2016 00:46

ignorancja w moim kierunku


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Adde - 05-06-2016 05:55

Roszczeniowa postawa wśród ludzi wychowanych na socjalu od państwa. I studenci po bieda-kierunkach, którzy krzyczą, że nie ma pracy i domagają się pomocy. I gdy artyści ciągną garściami dotacje ze skarbu państwa, a gdy ktoś trochę okroi budżet mamroczą o "braku poszanowania dla kultury".


RE: Najbardziej wkurza Cię... - KillereQ - 05-06-2016 07:08

mnie wkurzaja osoby które za wszelką cene chca zarobić pieniadze w interecie ale nie wiedza kompletnie jak sie za to zabrać ! :/


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Schenk450 - 08-06-2016 14:18

@up Dokładnie.
Ja ogólnie nie lubię gdy ktoś zabiera się za coś w czym nie ma żadnego doświadczenia.

Co mnie wku*wia ? Pieniądze z podatków które trafiają w kieszenie złodzieji, a później pierd*lą że w tym kraju nic się nie da zrobić ...


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Begrezen - 08-06-2016 15:10

Cytat:Ja ogólnie nie lubię gdy ktoś zabiera się za coś w czym nie ma żadnego doświadczenia.
Gdyby każdy nie zabierał się za coś w czym nie ma żadnego doświadczenia, ludzkość by wymarła zanim powstała beka


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Xevis69521 - 08-06-2016 15:37

Wchodzę do sklepu, biorę co potrzeba i idę do kasy. Kasjerka pyta czy mam 16 groszy: sprawdzam i odpowiadam że niestety nie. Ona natomiast na to "A co, ja mam mieć?!"


RE: Najbardziej wkurza Cię... - aero2 - 08-06-2016 15:55

Najbardziej wkurzają mnie spamerzy w grupach Facebook, codziennie spamują aby kogoś oszukać.