Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć inwestować w bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zacząć inwestować w bitcoin (/Temat-Jak-zaczac-inwestowac-w-bitcoin-133324)

Strony: 1 2


Jak zacząć inwestować w bitcoin - jaskier - 17-05-2016 12:23

Może ktoś wprowadzić mnie do tego typu inwestycji?


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - erner - 17-05-2016 12:37

Szukasz programów gdzie można zainwestować lub wpłacać swoje bitcoiny. Dużo jest programów typu fake/scam wypłaty pracują przez pewny okres aż ludzie stwierdzą że program jest wypłacalny a później taka stronka przestaje działać a nawet znika z internetu i nie ma po niej śladu. Oczywiście są nawet sztuczki jak takie stronki oszukać ale to prywatna wiedza. Na początku ogarnij btc, kup lub pozbieraj z kraników żeby mieć na invest. Później to już tylko odpowiedni program i jego promocja bo z raffów możesz mieć kokosy lepsze niż z własnych inwestycji.


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - jaskier - 17-05-2016 18:12

DziękiSmile


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - kubagrzybowski - 17-05-2016 19:12

a ile masz tego BTC na inwestycje?


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - feniks9696 - 17-05-2016 22:34

Polecam Hashocean, wypłacalny i chyba najpewniejsza e-koparka, gratis 15Kh więc oferta wydaje mi się atrakcyjna, bo czas zwrotu inwestycji nie jest duży, a po 180 dniach możesz zabrać pieniądze ze strony i "zawinąć swój interes" Smile


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - MisieQ88 - 17-05-2016 23:53

Feniks czemu wrzucasz swojego refa skoro już jest osoba polecająca na tym forum tą kopalnie w chmurze?? Snaggy prowadzi temat odnośnie HashOcean i tam powinieneś odesłać. Ja rozumiem, że szukasz poleconych, ale skoro już jest o tym na forum to powinieneś koledze podać linka do tematu. Chyba że nie wiesz jak powinno działać forum. A jeśli już podajesz swojego refa to podaj też czysty link, bo nie każdy chce się rejestrować w czyjejś strukturze.
Tu link do tematu Snaggy'ego: http://zarabiam.com/Temat-HashOcean-Cloud-Mining-Free-15KH-s-Dowod-125143

P.S. Poza tym sorry za wyrażenie PIER***ISZ, jakie 180 dni na zwrot inwestycji?? Wszystko zależy od kwoty inwestycji, od ilości aktywnych poleconych i strategii późniejszych reinwestycji. Zwykle zwrot to około 3miesięcy, przy większych inwestycjach może to być nawet trochę ponad 2 miesiące - około 70 dni, więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś 180 dni.


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - jaskier - 18-05-2016 14:18

Na razie chciałbym zakupić trochę bitcoina powiedzmy za 1000 zł. te inwestycję o których piszecie to jest coś w rodzaju hyip ?


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - thomasward - 18-05-2016 14:42

Tak, oni chcą, byś inwestowa łw HYIPy, piramidy finansowe. Możesz po prostu kupić trochę BTC i trzymać na adresie, czekając, aż cena wskoczy. Bezpieczne i proste. Możesz też kupione bitcoiny wpłacić do HYIPa jakiegoś, ale pamiętaj o wysokim ryzyku! Ale wtedy możesz też zarobić podwójnie. Wink


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - MisieQ88 - 18-05-2016 16:00

@thomasward jakie "oni" ja nie namawiam. tylko próbowałem sprostować wypowiedź feniksa. Pewnie, że najbezpieczniejsze jest trzymanie na portfelu, ale z drugiej strony równie dobrze btc może spaść z niewiadomych przyczyn i również będzie w plecy. Kopalnie w chmurze tak to HYIPy, ale przy większych inwestycjach zwrot jest w szybszym czasie - a co za tym idzie szybciej zaczynasz zarabiać na czysto. Mówiąc o inwestycji można próbować swoich sił na giełdach, ale to też wiąże się z dużym ryzykiem. A zwykle "INWESTYCJA" wiąże się z ryzykiem raz mniejszym, a raz większym.
Zależy co chcesz osiągnąć - czy ciułać grosik do grosika, czy jednak myślisz o czymś większym.


RE: Jak zacząć inwestować w bitcoin - jaskier - 18-05-2016 16:30

Na giełdzie inwestuje od jakiegoś czasu. mam kilka spółek po 1000 zł.
Jednak straszna kaszana jest na gpw w sumie to po roku jestem na zero co i tak nie jest złym wynikiem w stosunku do wig.
Lepiej już lokatę założyćWink i prościej.