Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii (/Temat-Zlece-doinformowanie-mnie-w-jednej-kwestii-133322)



Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii - MrDream - 17-05-2016 11:30

Odwdzięczę się symboliczną dyszką (10zł Paypal) za konkretną i rzeczową odpowiedź na jedno moje pytanie:

Razem z grupą przyjaciół chcemy prowadzić kilkaset kont ze "znajomymi" na facebook'u, jednak szczerze powiedziawszy pomimo wielkich ambicji aktualnie jesteśmy zieloni w temacie. W jaki sposób je zakładać, na co uważać i czego się wystrzegać, aby zminimalizować ryzyko zablokowania ich? Czytałem gdzieś na forum, że przy tak dużej liczbie kont, aby zminimalizować ryzyko blokad lepiej korzystać z kilku urządzeń? Facebook wykrywa IP urządzenia? Jeśli tak to czy da się je zmienić? Jak należy się logować na tyle kont, aby zmienić wszelkie dane identyfikacyjne na podstawie których facebook mógłby nałożyć blokadę? Różne przeglądarki? Karta incognito? Proxy (co to, gdzie to? Huh
Generalnie chodzi o to, żeby się maksymalnie zabezpieczyć, aby przy blokadzie jednego konta nie dostać blokady na wszystkie inne?

W SKRÓCIE - mając 100 kont - wylogowując się z jednego konta, co trzeba zrobić przed zalogowaniem się na drugie konto, aby maksymalnie zminimalizować ryzyko powiązania przez facebook tych kont i blokady? Smile


Pozdrawiam,
Dan
Heart


RE: Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii - imnotarich - 17-05-2016 17:52

Ja chętnie pomogę, priv


RE: Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii - Hopekk94 - 17-05-2016 18:18

opdowiedzialem w drugum temacie twoim


RE: Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii - am111 - 18-05-2016 23:03

Napisz na PW / [email protected]


Zlecę doinformowanie mnie w jednej kwestii - Majka - 30-10-2016 22:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.