Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdFLY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: AdFLY (/Temat-AdFLY-133300)



AdFLY - Pay4Play - 16-05-2016 18:46

Siemanko wszystkim... Mam do was strasznie duuużo pytań, z tego tez powodu nie miałem zielonego pojęcia od czego tu sie wgl. zabrać a ze jestem nowy na tym forum nie wiem nawet gdzie mógł bym wam te pytania zadać... facepalm Ale niech już będzie ze zacznę od ''Adflaja'' w końcu to dział ''wypłaty'' Moje pierwsze 20$ zarobione przez internet Smile :

[Obrazek: ADF3.jpg]


Dokładnie dzisiaj mija miesiąc od kiedy zacząłem swoja zabwe z tym programem, tak wiec mam rozumieć ze ten napis ''Account longer than one month'' powinien już jutro zniknąć prawda ?? Mam do was sporo pytań ale to już jutro po pracy... Dzisiaj nareszcie mogę trochę odpocząć Angel
Możecie się jak narazie podzielić ze mną wasza opinia o tym serwisie tj. Adflay i takich serwisach jak shorte.st i ouo.io (wiem ze jest tego pełno na forum ale jestem tu nowy i niemoge znaleźć żadnych świeżych wpisów na ten temat...(a jak napisze coś pod starym tematem to zaraz będzie wpis ''Gratulacje! Wręczam ci te złotą łopatę za odkopanie tematu sprzed x. miesiecy'' Tongue)).

Dziękuje za zrozumienie Lol i pozdrawiam Adler.