Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: ✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Blog-i-Kanal-Youtube-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-133298)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 04-08-2017 10:21

Myślę, że nie będę daleki od prawdy pisząc, że na początku każda zarabiająca w internecie osoba popełnia takie błędy. Ja też je popełniałem bardzo długo – czego czasami ogromnie żałuję.

Mam nadzieję, że tym wpisem pomogę Wam ustrzec się od tych podstawowych zaniedbań i zachować efekty swojej pracy na dużo dłużej Smile Tekst okaże się przydatny zwłaszcza jeśli używasz „marketingu szeptanego”, bez względu na to jakie oferty reklamujesz Smile


Link do wpisu: Zarządzanie linkami w programach partnerskich, czyli jak zabezpieczyć się przed stratami

Zapraszam Smile

.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - passion - 10-09-2017 18:21

Bardzo ciekawe wpisy. Myślę, że właśnie masz nowego stałego czytacza. LolLol


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - Komandos - 13-09-2017 11:41

dobry blog nawet bardzo, duzo moich stron posżło w góre po dostosowaniu do twoich porad


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 04-10-2017 15:07

Wkrótce powinniśmy się spodziewać nagłego wysypu internetowych milionerów i ich wystąpień w telewizjach śniadaniowych z historiami życia a’la – „Wszystko zaczęło się od pierwszego adpacka w Traffic Monsoon.. pamiętam, że pożyczyłem te pieniądze od mamy i stopniowo reinwestowałem w kolejne paczki reklamowe..„. Wtedy właśnie świat się skończy :> Zapraszam do lektury!


Link do wpisu: Internetowi milionerzy atakują, czyli „adpackowe szaleństwo”


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - Xanter98 - 04-10-2017 16:43

Super blog. Pomimo, że wszystko o czym piszesz wydaje się być oczywiste, to bardzo przyjemnie się to czyta Wink Dla nowych jak najbardziej obowiązkowa lektura.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 19-10-2017 13:57

@[Xanter98], wszystko jest oczywiste jak się to przeczyta/usłyszy. Problem polega na tym, że w większości przypadków nawet by się o tym nie pomyślało - bo po co?Smile Zobacz jakim banałem jest "panta rhei" albo "memento mori" - a jednak tymi stwierdzeniami zachwycają się ludzie na całym świecie. Tak to jest Smile

Dzisiejszy wpis m.in. o tym jest, także zapraszam Smile Opisywana technika też wydała mi się kiedyś tak banalna, że od razu ją sobie odpuściłem Smile



Technika pomodoro działa i motywuje do pracy

Wiele osób polecało mi tą technikę w wymienianej korespondencji. Pamiętam, że pierwszy raz słyszałem o niej zaraz po rozpoczęciu pracy nad blogiem – wówczas potraktowałem to jako ciekawostkę. Po prostu wszedłem w link który otrzymałem, przeczytałem opis i zapomniałem o sprawie. Metoda wydała mi się, lekko mówiąc, zbyt prosta i w ogóle nie pasowała do „trybu pracy” jaki stosowałem. Całość wyglądała tak banalnie, że nawet nie planowałem do tej techniki wracać – ale w związku ze zbiegiem w czasie wciąż nawarstwiających się zadań do wykonania, spadku motywacji i trafienia na kilka niezależnych od siebie pozytywnych opinii o technice pomodoro – postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że było warto. Zapraszam do lekturySmile

Link do wpisu: Technika pomodoro działa i motywuje do pracy

.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - miprat - 26-10-2017 15:25

Sporo ciekawej wiedzy, leci duży plusik Big Grin


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - sebau - 02-11-2017 21:46

Bardzo fajny - czytelny bog - pisany w przystępny sposób


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - lambor - 02-11-2017 21:56

Mam pytanie odnośnie bloga, teksty piszesz sam czy wspomagasz się w jakiś sposób?


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 02-11-2017 22:55

Sam Smile Gdybym się wspomagał, byłyby częstsze Smile Jeśli chodzi o tematykę i treść, większość pisze z głowy, czasem przeczytam podobne teksty (np. przy pomodoro przeczytałem), ale to na "koniec" żeby w razie czego uzupełnić coś ważnego, co ew. pominąłem Smile Tych podobnych tekstów też często w ogóle nie ma.